Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Sok embernek miért olyan nagy...

Sok embernek miért olyan nagy szám hogy valaki az USA-ba utazik?

Figyelt kérdés

Már kétszer voltam, semmi különös nem volt benne.Egy-egy hét volt mindkettő utazás,barátaimmal mentünk.New York volt elsőnek, másik évben Miami és Florida.

Elintéztük a papírokat, kicsit spóroltunk előtte az útra és kirepültünk.

Sokan meg úgy állítják be az USA kirándulásokat mintha valami álom lenne.

Miért alakult ez ki sok utazó között?

Sokkal drágább és élmény dúsabb egy Dél-Amerika vagy Óceánia szigetvilág kirándulások.Azokra tényleg éveket kellene spórolni.


2022. okt. 6. 13:29
 1/10 anonim válasza:
90%

Pedig igenis nagy szám.

Én is voltam az USA-ban, és New York számomra hihetetlen élmény volt. Azóta sem volt rá pénzem, és most már le is mondtam róla, mert beoltatni biztosan nem fogom magam.

Lehet, hogy Dél-Amerika vagy Óceánia drágább, de engem teljesen hidegen hagy.

2022. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
En eddig osszesen kb 6 honapot voltam 3 utazas alatt, iszonyatos elmeny, alig varom, hogy visszaterhessek. Csak egy picit sokallom a jelenlegi repjegy meg New York-i AirBnb arakat. 😅
2022. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad már azt a szólást, hogy ízlések és pofonok? Attól, hogy te valamit nem tudsz értékelni, még bárki másnak lehet nagy szám.
2022. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Neked van igazad, kedves kérdező. De egyrészről mi is meg kell értsünk téged, mert azpért nagy szőám ám az, hogy valaki icipici spórolással, és ennél is kevesebb ésszel csak úgy elrepüljön a Felhőkarcolók városába, sőt még Floridába is, az aligátorok is a Disney gipszkarton építmények földjére.


A másik oldalon neked is meg kell értened saját népedet, akiknek egy jó része nem akkora ász, mint a kedves szüleid, akik ennyire elkényeztettek a lopott pénzből. A magyarok 80 százaléka életében sosem repül.

És igen, ez utóbbi dolog is mérhetetlen GÁZ.

2022. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted Dél-Amerika drágább, mint az USA, akkor te a környékén nem jártál egyiknek sem.
2022. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Te vagy az a gyógyegér, aki attól fél, hogy kidobják a New York-i Starbucksból, ha nem tud rendesen angolul?
2022. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem számít nagyobb számnak, mint Dél-Amerika vagy Óceánia.


De ha mindenképp keresni kell valami okot, akkor pl. azt hoznám fel, hogy a hollywoodi filmek miatt egy csomó olyan helyszín van, ami egy magyarnak is ismerős a filmekből, míg más országokról meg semmit nem tudnak, még a térképen sem tudnák elhelyezni.

2022. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Dél-Amerika drágább? Egy használt tűkkel teli San Franciscoi AIDStanya éjszakánkénti árából 4-5 napot utazol Bolíviában mindennel együtt.
2022. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy szam az USA, fantasztikus a termeszet, a National Parkok, Yellowstone, Arches, White Sand, Bryce Canyon, stb. Ilyeneket Europaban nem latsz. A varosok között is nagyon sok hangulatosat lattam, Miami, Naples, San Francisco, LA... Masok a dimenziok, mint Europaban, mas vilag teljesen.

Del Amerika? Ecuadorban es Peruban voltam, nagyon szegeny orszagok, illetve nem is lennenek szegenyek, de a politika szörnyü, emiatt borzaszto szegenynek tünnek. A Machu Pichu ami szenzacios, de Eszak Amerika összevetve mindennel sokkal-sokkal jobb, mint Del Amerika. Del Amerika joval olcsobb, mint az USA.

Oceania, no igen az a legdragab desztinacio.

2022. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert USA-ba nehezebb eljutni mint Londonba. Eleve a repjegy is dragabb es NYC kulonosen draga minden szempondbol.

A legtobb magyar nem is tud megengedni maganak egy kulfoldi nyaralast sem.


Szamomra mar nem nagy szam USA mert kint elek, allampolgar vagyok, bar NYC-be siman elutaznek, terveztem is a covid elott de nem jutottam el, azota meg mas a prioritas. Nekem az a nagy szam ha Magyarorszagra eltudok utazni :D

2022. okt. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!