Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miami elég érdekes ahhoz hogy...

Miami elég érdekes ahhoz hogy a családdal egy hétre odamenjünk vagy inkább a napfényes Mexikó?

Figyelt kérdés

Mexikónak hatalmas töténelmi és régészeti múltja van.Régi birodalmak.

Miamiben is tudnánk valamit megnézni a tengerparton kívűl?


2022. nov. 14. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Egy hétre egyik helyre sem érdemes menni, 1 nap oda, 1 nap vissza, 1 nap jetlages kóválygás.
2022. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet Floridában van, és akkor könnyebb.
2022. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján -megkockáztatom, hogy- egyik helyen sincsen semmi olyan ami titeket érdekelhetne.

Délelőtt letudjátok Miamit pár fotóval, délután meg Mexikót és már jöhettek is haza.

Hadd lássák a fészen az ismerősök, hogy mekkora világutazók vagytok.

2022. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én már mindkét helyen jártam úgyhogy tapasztalatból beszélek.

Flordiában: Miamiban elsősorban a strandok, belváros, de ez egy tipikus nyaraló hely. A közelben meg lehet nézni (bár néhányhoz mégiscsak messzebb kell menni) : Everglades NP, NASA Cape Canavaral, Keywest, ha van rá kapacitás Orlando, ha manátákkal szeretnétek úszni arra is vannak helyek.


Mexikó: Mi anno a Yucatán-félszigeten voltunk és nagyon ajánlom. A biztonsággal sincsen baj ha esetleg aggódnátok

Látnivalók: Isla Mujeres, Tulumi romok, Coba, Rio Secreto, cenoték, gyönyörű strandok (nézz utána mert tényleg rengeteg van), Playa dél Carmen, Merida, Xcaret….


Hogyha lájtosabb pihenőt utat szeretnétek akkor Florida viszont ha szívesebben nézelődnétek akkor Mexikó

2022. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg részletesebben érdekel írj

#4 voltam

2022. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!