Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA igénylés során kötelező...

ESTA igénylés során kötelező megadni a szálláshelyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igényeltem ESTA-t az USA-ba való beutazáshoz, ezt meg is kaptam. Viszont amikor igényeltem még nem foglaltam szálláshelyet, így azt a mezőt üresen hagytam. Láttam, hogy az e-mail címet és a szálláshelyet lehet utólag is módosítani. Kötelező megadnom a szállás helyét az utazás előtt vagy anélkül is utazhatom?



2022. dec. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Igazad van, a szálláshely megadása fakultativ, elvégre Te szuverén lény vagy.

A fontos az, hogy az elbiráló is épp ilyen szuverén módon fogja értelmezni a válaszodat.

2022. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BeefEater ***** válasza:
100%
Elvileg igen (és a módosítás ingyenes). Nálam még senki sem foglalkozott ezzel. Megadom, hogy hol fogok megszállni az igénylés utáni első utazáskor. Utána 2 évig érvényes, még egyszer sem módosítottam a következő utazások előtt.
2022. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bár lehetnék szuverén lény :(


Második válaszoló nagyon szépen köszönöm! Viszont több szálláshelyet is foglaltam, elég az elsőt megadnom ebben az esetben?

2022. dec. 9. 20:30
 4/5 BeefEater ***** válasza:
Igen, mindig az első szálláshelyet kell megadnod és utazás közben nem kell frissítened.
2022. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Ha nem adsz meg szálláshelyet - nekünk pl a befogadónk telefonszáma, címe és ímélcíme is kellett -, megtehetik, hogy megérkezés után visszafordítanak.

2022. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!