Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most utaznék először tengeren...

Most utaznék először tengeren túlra és a British Airways el mennék. Az a kérdésem hogy kötelező e helyet venni a gépekre vagy nem?

Figyelt kérdés
Négyen utaznánk és csak én tudok angolul és félek ha nem veszünk helyet akkor szétültetnek és nem tudok segíteni utastársaimnak.

2019. aug. 16. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni, de nem kötelező.


A gépen miben akarsz segíteni? Miben tudsz? Mi olyan van amit nem tudnak elmutogatni?

2019. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

a gepen tenyleg nem igazan kell nyelvtudas, max ilyenek, hogy "votör pliz" :D

Amikor jon a stewie megkerdezi, hogy mit akarsz enni chicken or beef vagy chicken or pasta, na azt meg a beszallas elott meg tudod tanitani a tobbieknek es ennyiben kb. ki is merult a nyelvtudas szuksegessege


amugy a repteren van eselyetek egymas melle, vagy egymashoz kozel helyet szerezni.

becsekkolasnal szolsz a pultban a neninek es ha vannak szabad helyek egymas mellett akkor oda fogja adni azokat nektek ingyen

mondjuk erre akkor van a legnagyobb eselyetek, ha jo koran kiertek.


en nem vettem helyjegyet magamnak legutobb viszont egyeb okok miatt elobb kiertem a repterre minthogy az utasfelvetelt megkezdtek volna. mikor az utasfelvetel elkezdodott en voltam az elso aki odaallt a pulthoz becsekkolni, a neni rambizta hova akarok ulni mert annyi hely volt meg szabad es mivel elso voltam valaszthattam

2019. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert lenne jo egymas melle kerulni mert 3 idosebb emberrel megyek es akarmi van legyen keznel segitseg, de koszonom a valaazokat
2019. aug. 17. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu! Ez nem fapados, hogy direkt szétültessenek.

Szólsz a pultnál és kész.

2019. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi direkt azért nem csekkolunk online soha, mert ha együtt megyünk a pulthoz a repülőtéren, akkor szinte mindig egymás mellé, vagy legalább egymás környékére adnak jegyet. A nagy légitársaságok nem szívóznak ezzel, úgyis tudják, hogy az emberek elkezdenek cserélgetni, az pedig csak káoszt okoz.

Szóval lehet kérni a pultban álló embert, hogyha lehet akkor egymáshoz közel adjon jegyet, nem kell extrém drágán helyjegyet venni, de persze az a tuti.

Egyébként én nem ragaszkodom az egymás mellett üléshez általában sosem, fapadoson sem fizetünk érte, 2-3 órát elvagyunk, de ilyen hosszú úton én ültem már a páromtól két sorral hátrébb és bizony nem volt annyira kellemes, hogy 9 órán át nem volt kihez szólnom, csak a sztyúihoz, hogy beef plííz, pedig nem egyedül utaztam elvileg.

2019. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!