Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikóban miért felkapottabb...

Mexikóban miért felkapottabb Cancún, mint a hasonló adottsűágú Puerto Vallarta?

Figyelt kérdés

#Mexikó #Cancun #PuertoVallarta
2022. dec. 30. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb környék, Yucatán dugig van maja romokkal meg cenotékkal, Európa felől könnyebben megközelíthető, rengeteg nemzetközi járatot fogad a cancúni reptér, plusz van hülyeturistákra szabott hotelgettó messze mindentől, ami valóban mexikói.
2022. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat számít, hogy Cancún karibi, tehát nem teljesen ugyanaz a kettő. A Karib-tenger egy jól hangzó úticél, az ottani kis szigetek viszont sokkal drágábbak, Cancún pedig elérhetőbb.

Puerto Vallartában nem jártam, nem tudom, hogy ott milyen attrakciók érhetők el könnyen, de a Maya Riviera környékén sok a látványos rom, amik vonzó tényezők lehetnek, ha valaki nem csak fürdeni és napozni szeretne.

Emellett pedig sok európai amerikai filmekből és hasonló helyekről szedi az információit (és az "álmait"), ezért, mivel Cancún egy amerikaiaknak létrehozott bulihely, így ők nyilván szeretnek is oda járni, mi pedig ennek köszönhetően sokat hallunk róla.

2023. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!