Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika, zöldkártya, feltétele...

Amerika, zöldkártya, feltételek, elvárások?

Figyelt kérdés

Minek kell meglennie ahhoz, hogy részt vegyek a sorsoláson? Gondolok arra, hogy pl: Iskolai végzettség, vizsgálatok, angol tudás stb..


Valamint, ha ez meg van, akkor úgy tudom, hogy ha 2,5 évet kint élek, és 5 éve van zöld kártyám, akkor állampolgárságot szerezhetek.


Elvileg zöldkártyával, nem lehet fegyvertartásim, nem lehetek rendőr. Viszont ha megkapom, akkor már ugyan annyi jogom van fegyvertartásit szerezni, és rendőrnek menni, mint egy ott született Amerikai állampolgárnak?



2023. jan. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Első feltétel szerintem a szövegértelmezési képesség.

Te láthatólag NEM olvastad el a gyik-et az igénylő oldalon.

És még a saját anyanyelved igekötős igéit sem használod jól.

Bár szerintem ez csak itt magyarországon gáz. Odakinn simán tagadd le.

2023. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közben úgy érzem, igaztalanul bántalak. Kérlek mondd el, mit értettél meg a feltételekből!
2023. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találtam sehol cikket arról, hogy mik a feltételek. Kérdeztem róla embereket, de mindenki mást mondott.. pl, kell diploma? Érettségi? Olyat is hallottam, hogy legalább 15E $-nak kell lennie a számlámon..

Stb..

2023. jan. 13. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként neked van valami végzettséged? Pl diplomád? :)
2023. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!