Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan szoktátok megoldani az...

Hogyan szoktátok megoldani az internetet Amerikában?

Figyelt kérdés
Ősszel tervezné K párommal kimenni Amerikába olyan 1-1,5 hétre. New York és környéke a cél. Viszont kintre kellene nekünk net. Mivel a Telekomnál vagyunk mind a ketten így gondoltam,hogy megnézem náluk van e valami opció de nem igazán találtam sok mindent ,hogy Amerika hogyan van náluk. Ti hogyan szoktátok megoldani azt,ha Amerikában kell internet?

2023. jan. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
És mégis hol kerested hogy nemtaláltad. Pont atelekom az egyetlen akinél van ilyen opció.
2023. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Amerikában és Kanadában elképesztően drága az internet is, a mobiltelefon is. Havi 40-50 dollár egy puttó mobilnetes csomag, kb. 1-2 GB forgalmi korláttal.


Ha van nemzetközi roaming a Telekom-kártyádon, használd nyugodtan. Nem azért lesz méregdrága, mert messzire mentél, hanem mert az amerikai szolgáltatók ekkora tarifákkal dolgoznak. Persze azt is megteheted, hogy bemész az első plázába, és veszel egy itteni feltöltőkártyát. Vagy akár neten is rendelhetsz egyet utazás előtt, akkor kipostázzák neked.


De ha rám hallgatsz, egyiket sem teszed. Viszel egy okostelefont SIM nélkül, és ha nem bírsz a netfüggőségeddel, keresel egy kávézót vagy plázát, ahol van ingyen wi-fi. Szerencsére mindenhol van, New York-ban meg pláne.

2023. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yettelnél 10.000 ft 1 hétre 3 Gb net a 2-es díjzónába.
2023. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-ban, ezen felül hívásindítási és fogadási, adatforgalmi többletet számolnak fel.
2023. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

airalo.com

Ha e-simes a telefonod akkor tudsz venni mobilinternet csomagot barmelyik kulfoldi orszagba.

Ha engem kerdezel szemely szerint hogy en hogy oldom meg az internetet USA-ba, akkor csak azt tudom mondani hogy kint elek es van kinti telefonom. Viszont ha legkozelebb Magyarorszagra utazom akkor airalo-t fogom hasznalni.

2023. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol lakni fogtok egy hétig, ott kell(lene) lennie internetnek is, a legcsóróbb motelnek is van. Ezen kivül a Starbucks és egy csomó hely - még a mosodák is - szintén ingyen wifis. Ha csak két hétre jöttök, akkor teljesen felesleges venni bármit is az internet miatt.

Az nem igaz, hogy 40-50 dollár egy havi 2GB-s csomag, nekem 30 dollárért van unlimited txt, talk, internet és még hotspot is van hozzá, a lefedettség pedig jobb, mint a Verizoné vagy az ATT. De a kérdezőnek nem igazán éri meg venni bármit is a két hétre, elég, ha beül valahová, bár sokszor még az se kell, elég, ha megáll az utcán a bolt előtt.

2023. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!