Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A kérdésem a következő lenne:H...

Gyakfan91 kérdése:

A kérdésem a következő lenne:Hamarosan utazom ki a családdal üdülésre Amerikába 2-3hétre! Olvastam az interneten és többet is mondták, hogy az útlevél mellé kell tartózkodási engedély, úgynevezett vizum is! Hol lehet olyat igényelni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Turistaként már nem kell vízum, sem tartózkodási engedély. 90 napig vízum mentesen tartózkodhatsz Amerikában De arra készüljetek fel, hogy az amerikai reptéren esetleg megkérdezik, hogy mennyi pénz van nálatok, és hol fogtok lakni a 2-3 hét alatt...(rutin kérdés)
2013. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

ESTA-val lehet utazni az USA-ba: [link]

Enélkül nem engednek be az országba, sőt még repülőjegyet sem vehetsz enélkül!

2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Repülőjegyet vehetsz ESTA nélkül. De a beutazáshoz mindenképpen kell. (én előbb vettem meg a repülőjegyet, és később kérelmeztem az ESTA-t)

14 dollárba kerül fejenként, amit igénylés végén ki tudsz fizetni online.

2013. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!