Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kivandorlas: Magyarorszagrol...

Huddersfield kérdése:

Kivandorlas: Magyarorszagrol Angliaba majd Kanadaba. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tisztesseggel mekeresem a fizetesemet Angliaban mar lassan 15 eve, de igen mehetnekem van. Szakmambol adodoan angol nyelvteruleten szeretnek maradni.

2023. jan. 24. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Es megis, mihez ertesz? Kanada nemigen fog kepzetlen munkaerot befogadni, ilyen szempontbol tokmindegy hogy Angliabol indulsz vagy Borsodbivalyb.sznadrol.
2023. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo, mihez ertek? Hm.. konyveloi diplomam van angliai egytemrol kivalo ertekelessel, penzugyi felsofoku diplomam, szinten innen illetve 10 ev tapasztalatom a szakmamban tobb iparagban is.
2023. jan. 24. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a munkavallalassal van gondom, vagy eppen a vizum /permamnent residency megszerzesevel. Inkabb kivancsi vagyok masok tapasztalataira.
2023. jan. 24. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Bocsass meg, de ha eletkepes lennel, nem a gyakorin kerdeznel. Egyreszt angolul, masreszt odavago oldalakon bongesznel.
2023. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éltem Kanadában , most meg Angliában.

Szerintem tedd le az állampolgárságot. Nem nehéz.

Britt állampolgárként meg oda mész ahova akarsz . Kanadába meg főleg .

Sok sikert !

2023. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Az angol allampolgarsag megvan. Ezert is gondolkodunk abban hogy kimenjunk. Rad irnek, ha nem gond.


#4: I have already joined the Brits in Canada Facebook and LinkedIn groups. Instead of trying to pick on me, if you have no value to add, just keep it to yourself. FFS!


Kulonben meg beszolasod ellenere kaptam 2 uzenetet is olyan szemelyektol akik piszkalodas helyett par sort irtak a tapasztalataikrol. Mas az angol illetve a magyar szemmel valo vilagjaras. Mas fog megfogni, mast fogsz ertekelni stb.

2023. jan. 24. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, brit állampolgárként is kell work visa vagy végigjárni a bevándorlási eljárást.
2023. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kanadában kisebbek a kapuk, de vannak azért!, utolsó! 🤠
2023. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!