Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha tehetnéd, elköltöznél...

Ha tehetnéd, elköltöznél Kanadába vagy az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik államba, és miért?

Mit jelent számodra az "amerikai életérzés"?


2023. febr. 13. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

USA-ban elek.

Ha megtalalod a boldogsagod akkor lehetsz Magyarorszagon is boldog, de ha nem, akkor USA-ban sem fogod magad jol erezni.

A megelhetes nagyon nehez ha nincs valami jo diplomad.

Ha Magyarorszagon lett volna egy nagyon jo parkapcsolatom akkor maradtam volna, viszont anno itt talalt ram a szerelem

2023. febr. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Én mindenképp! Sőt, egy időben egyik legnagyobb álmom volt, amit mostanra kezdek feladni sajnos, mert lehetetlennek tűnik... De! Ha mégis adódna lehetőség, két perc múlva itt se lennék.


LA és NY voltak a kedvenceim, mikor kinn voltam, illetve Kanadában sajnos nem voltam még, de ott mindenképpen az angol rész érdekelne. (Franciául nem beszélek.)

2023. febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy időben nagy álmom volt kiköltözni Floridába, annak idején még meg is tehettem volna.

Amúgy már többször is jártam ott, de végül nem fogott meg annyira, hogy letelepedjek.

Ráadásul jött a nagy felismerésem, hogy és innen -ahogyan eddig is- bármikor ki tudok menni pár hétre az USA-ba, ha úgy tartja a kedvem.

Viszont egyetlen olyan kitelepült magyart sem ismerek, aki anyagilag megengedheti, hogy bármikor rendszeresen hazajöjjön.

2023. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Kanadában éltem 10 évet,nemrég jöttem haza,egyfajta honvágy és életérzés miatt.

Kinn házasodtam tanulni mentem ki.

Feleségemmel fél évet töltünk itthon a szülőktől örökölt házamban, majd utazunk vissza nyár vége felé.

Mielőtt kiköltöztem sokat gondolkodtam melyik ország és azon belül melyik terület lenne a legjobb.

Aztán nem tudtam dönteni az Univerzumra bíztam magam.

Jött egy lehetőség hogy kitudtam menni tanulni Kanadába,így éltem ezzel a lehetőséggel.Ott ismertem meg a feleségem is, Toronto után Saskatchewan tartomány egyik hatalmas búzatermelő vidékére,ahol olyan hatalmas rach,farmok vannak hogy kocsival néha 10-20 percig megyünk mire egyiknek vége,plusz a végeláthatatlan búzamezők,gabonasilók.

Olyan természetközeliséget ad ez a környék, amit itthon elképzelni sem lehet.

2023. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 NTBS ***** válasza:
46%
Nem. Magyarnak születtem.
2023. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
nekem nagybátyám 56-ban vándorolt ki, majdnem én is kikerültem Kanadába, sokszor elgondolkodtam v hogy még az egyszerű szerencsétlen jellememmel is jobban jártam volna ott. megpróbálnám, elsősorban az USA-ban, de csak úgy ha rögtön meg is tudnék teremteni magamnak egy minimális lakókörnyezetet pl egy mobilházban, trailer homeban. elképzelhető hogy a tehetségtelenségem és lustaságom miatt white trashé válnék, de leeht még így is jobb életszínvonalat tudnék magamnak biztosítani mint amiknek meg kell itt felelni az országomban
2023. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne egy ekkora változás az életemben. Ha nem lennének ilyen szigorú feltételek, akkor már ott lennék.
2023. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Floridába költöznék ki, ugyanis utálom a hülye telet meg hideget.
2023. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!