Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megéri 2 napra kiruccanni New...

Megéri 2 napra kiruccanni New Yorkba?

Figyelt kérdés

Péntek hajnalban repülök,este érkezek,szombat vasárnap New York forgataga,Bronx,Harlem,fáklyatartós szobor,tájm szkver(bocsi nem tudom jól leírni),múzeumok,little italia pizzázók.

Barátnőmmel mennék,megérné ez a kaland élménynek?

Esetleg gyors városnézésnek mit volna még jó megnézni?


2023. márc. 1. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mégpedig azért mert szerintem egy átlagos magyar fizuból nem éri meg ennyi napra venni egy repjegyet. Arról nem is beszélve, hogy ezekre nem elég két nap, mínusz az utazási idő.

6 Napot voltam ott, reggeltől estig kint voltam és így sem tudtam mindent megnézni/megtapasztalni amit akartam.

A szabadságszobor már önmagában LEGALÁBB egy fél nap, 1-1 múzeumban akár egy egész napot ott tudsz maradni, úgy, hogy nem láttál mindent, végigrohanva is van benne simán 3-4 óra pl a natural history museumban. Little Italia és a Times square nem hosszú 1-2 óra max, Bronx egy egésznap ha nem csak be akarsz rohanni és kirohanni onnan, harlam szintúgy. Ez legalább egy 4 napos program, de inkább több. Nem érdemes végigrohanni New York-on, hogy elmodhassuk, hogy voltunk ott.

2023. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
49%
Napi fejben utazó kerdes pipa....ez nem pestszentlőrinc-alső,hogy elugrok már oda egy hetvegere azt de király.A realitás érzékedre gyúrjál még egy kicsit....
2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
No meg az is kérdéses, hogy megéri-e 5-600ezret kifizetni azért a 2 napért, hogy csináljál néhány szelfit?!!
2023. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

2 napra Rómába sem éri meg, nemhogy new Yorkba…

Minimum 5 napra már igen, de inkább egy hét, 10 nap

Senki sem olyan hülye hogy 2 napra menjen ilyen útra

2023. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Meg!
2023. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BeefEater ***** válasza:
48%
Nem. Kb 48 órát leszel ott és ehhez (ha szerencséd van csak) 20 óra utazásra lesz szükség (összesen, oda-vissza). És a jetlag miatt csak szenvednétek, nem élveznétek az egészet.
2023. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem
2023. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Európán belül jók tudnak lenni ezek az 1-2 napos kiruccanások is, ha az embernek csak ennyi ideje és pénze van. Még 2-3-4 órás repülőutat be lehet vállalni azért, hogy lássa az ember a fontosabb látnivalókat. De New York túl messze van és túl drága ahhoz, hogy megérje 2 napra kimenni. Én is nagyon vágyok Amerikába, New Yorkba és más városokba is. De úgy vagyok vele, hogyha már annyi pénzt kiadok és annyit utazok, akkor legalább 2 hetet jó lenne kint tölteni.
2023. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48 órát utazol minimum... hát, rhadtul nem éri meg két napra :D
2023. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!