Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába mégéri kimenni? Ott...

Amerikába mégéri kimenni? Ott sokkal jobb az élet mint itt?

Figyelt kérdés
Mindenki amerikába akar menni mi ott a jobb?

2023. márc. 11. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ott sokkal jobb. A gyógyszertárban is lehet csokit venni.
2023. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Amennyire nehéz kijutni, annyival nem jobb.

Jóval egyszerűbb valamelyik nyugat-európai országot választani.

2023. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
64%
Ha van rá pénzed akkor megéri de amúgy nyilván bárhol jobb az élet mint ebben a retek országban :D
2023. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

"Mindenki amerikába akar menni"

Mindenki biztos nem... Egyet mondj!

2023. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdemes ezen rágódnod, mivel eleve be sem engednek az USA-ba, csak körülnézni mint turista.

De ez a nézelődés is 1-2 milliódba kerülne...ha lenne.

2023. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Jah könnyű stukit venni, könnyű meggazdagodni, én is megyek eléjbe éreccségi után és bedurrantom a mumble rap karrierem.
2023. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ha van rá pénzed akkor megéri de amúgy nyilván bárhol jobb az élet mint ebben a retek országban"


Igaz, ezért költöztem el Afganisztánba, ahol végre megbecsült, büszke nőként élhetem a mindennapjaimat

2023. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Mert ott kolbászból van a kerítés.

Ja, nem.

2023. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Van szakmád? Mert akkor szerintem igen. Viszont tucat, olcsó munkaerőből annyit hoznak be amennyit csak akarnak mexikóból. Nem is engednének be, de ha valahogy mégis, nehezebb lenne kint az élet mint otthon. Legalábbis nekem az volt. A fizu még hagyján, valahogy kigazdálkodod (hó végére kb pont ugyan annyim maradt mint ami otthon volt), hanem inkább a munkamorál a probléma. Kint a túlóra (általában fizetetlen, legalábbis nekem az volt), az elvárt. Mármint ez alap, olyan nincs, hogy nem túlórázól. Napi 10-12-14 órákat dolgoztam és nem maradt több pénzem hó végére mint amim otthon volt napi 8-9 órásban. Ellenben aztán diplomának megfelelő munkát találtam, ahol meg is fizettek, úgy már király az élet kint, de végzettség nélkül... Sztem úgy ne menj ki. Valszeg be se engednek.
2023. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha oraberben dolgozol akkor kifizetik a tulorat. Ha fix osszegert akkor viszont tuloraztatnak ingyen. A fix beres munkaka alapbol tobbet fizetnek mert altalaban diplomas irodai munkakrol van szo. Az oraberes munkak pedig epitoipar, vendeglatas, gyari munka, kisebb irodai aszisztens munkak, stb


Akkor eri meg kimenni ha van valami nagyon jo vegzetseged, pl informatikus, orvos.

2023. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!