Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lejár a vízumom az Usa-ban...

Ha lejár a vízumom az Usa-ban és elfelejtem véletlen mikor jár le majd ott maradok,hogy tudnak megtalálni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom jobb dolguk is van a hatóságoknak mint a turistákat kergetni.

Aki illegálisan megy a zöldhatáron,azok komolyabb teher a hatóságoknak.

Szóval aki ért hozzá,hogy van ez hogy utazás után ha ott maradok valahol villog egy felirat a hivatalnál a kijelzőn a nevemmel,de akkor is a több millió mexikói közül hogyan tudnak engem kiszűrni?


2023. ápr. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha pl baleset ér vagy megbetegszel egyből kibukik a dolog
2023. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván munkát vállalsz, ha már egyszer "elfelejtetted" mikor jár le a tartózkodási engedélyed.

Minden olyan helyen ahol úgy bánnak veled és fizetnek annyit, hogy megérje, megnézik a papírjaidat. Azonnal kibukik és jelentik. Jóakarók is lesznek. Határátkelésnél szintén kiderül. Ha máskor nem, amikor jössz vissza. Mindent lát a rendszerük, velem nemrég szívózott az officer, hogy miért járok ilyen gyakran az USA-ba, de nálam minden legális és meg is tudtam magyarázni. Ha lebuksz nem engednek vissza jó ideig. Szerintem nem éri meg

2023. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Egy digitális/elektronikus világban ha bárhol fizetsz a bankkártyáddal már meg is vagy.

USA-ban a kp.-vel fizetés eleve gyanús.

2023. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen ez úgy működött hogy ameddig nem dobott fel senki addig nem találtak meg. Trump óta az ICE rá van kapcsolva minden hálózatra ígygyorsan megtalálnak és lesittelnek majd kitoloncolnak. Akik beszöknek azokról nincs infó, rólad lesz.
2023. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem talalnak meg olyan konnyen. Ha nincs legalis statuszod akkor sok allamban meg jogsit sem tudsz csinalatni, igy nem lesz hivatalos lakcimed sem, nem lesz hivatalos munkad sem vizum vagy ZK nelkul.


En biztos nem maradtam volna kint papirok nelkul. Nekem rendben vannak a papirjaim, sot allampolgat is vagyok. Akarhova megyek hivatalos ugyet intezni, kerik a SSN-t sok helyen kerik a jogsit is, kell legalis munka ahoz hogy hitelt kapjak, kell credit history-t epiteni ahoz hogy kedvezobb kamatozasu hitelem legyen.

Arrol nem is beszelnek hogy nem tudnek hazalatogatni sem. Allampolgarkent akkor megyek-jovok amikor kedvem tartja, szo nelkul visszaengednek az orszagba. Lakott a falunban egy lany aki kb 15 eve mar kint el illegalisan es azota nem is jart otthon. A testverei mennek ki latogatoba hozza idonkent.

2023. ápr. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!