Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Közép-Amerikában melyik a...

Közép-Amerikában melyik a legbiztonságosabb ország?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legkevesbe latin amerikai legerdektelenebb CR. En csak ezt hagytam ki Kozep Amerikabol (meg Panamat de azt elobb utobb potlom).
2023. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
@2 Costa Rica mondjuk a természet és főleg a biodiverzitás miatt azért izgalmas célpont, de kulturálisan valóban csak izgalmasabb helyek vannak. Országok közül egyértelműen a legbiztonságosabb, a térségben csak a karibi holland meg francia szigetek jobbak talán valamivel, de elég marginális a különbség.
2023. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Costa Rica minden, csak nem érdektelen. Természeti kincsekben verhetetlen.


És igen, az a legbiztonságosabb is :)

2023. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Akkor mondd meg mi van CR-ben ami a tobbi Kozep Amerikai orszagban nincs? Kiepitett parkok, USA feeling, supermarketek minden sarkon, draga belepok kotelezo guidel na ezek a tobbibben tenyleg nincsenek viszont a tobbiek tobbe kevesbe autentikusak es nem amerikanizalodtak. Amugy szerintem a harom legerdekesebb orszag Guatemala, Hondurasz es Nikaragua, messze jobbak mint CR. Csak ugye azokba a beszari tudatlan (nyelvtudas) magyar nem megy.
2023. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
12:07: ezt betudom annak, hogy rossz napod van, és nem veszem magamra. Érdekes tőled azt olvasni, hogy "beszari tudatlan (nyelvtudas)", amikor három országból kettőt nem tudtál helyesen leírni. Szubjektíve lehetnek jobbak, én nem állítanék fel köztük hierarchiát. Ja és tudok spanyolul, tehát rossz ajtón kopogtatsz.
2023. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aruld el melyik kettot nem tudtam leirni helyesen? Ne felejtsd ez magyar nyelvu forum. Amugy nem kifelyezetten rad gondoltam hanem altalanosan, nezd meg hany magyar utazik CR-be es hany pl Hondurasz-ba. Kb toredeke az utobbi na es vajon miert? Szerinted ha nem a beszarisag (veszelyes) es a nyelvtudas (spanyol) hianya akkor mi adja a kulonbseget?
2023. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát veszekedj mással, nekem erre nincs időm.

De aki képes leírni azt, hogy "Hondurasz" meg "Nikaragua"...

2023. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"kifelyezetten"

"Hondurasz-ba"

"kotelezo guidel"

Túl sok a "beszari tudatlan (nyelvtudas)", mert az egész szöveg hibás.


Plusz, ékezetek nélkül, központozás hiányzik, stb.

2023. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!