Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok melyik ország a...

Mit gondoltok melyik ország a legjobb és a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
3 év múlva szeretnék külföldre menni dolgozni csak nem tudom hogy melyik ország lenne a megfelelő? Angolul tanulok.
2018. szept. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A kis országok SZVSZ a legbiztonságosabbak. Lichtenstein, Monacó, San Marinó, Andorra, Szamoa, Tuvalu, Tonga...
2018. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból egy kis rizikót is be kell vállalni.

Angollal GB. De jó lenne, ha tanulnal még nyelvet, mert egy nyelv plusz anyanyelv nem biztos, hogy elêg lesz.

Ha vmennyire meg tudnál nemetül +magyar lakta területre mennel, akkor Ausztriába.

Eszaki országok is jók, de csak angolal?! Nem tudom. De Svédország, Hollandia.

2018. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A "legjobb" az teljesen szubjektív, van akinek a német nyelvterület nem jön be, van akinek a mediterrán meleg, van akinek meg a távolság a hazájától.


a legbiztonságosabb országokat viszont fel lehet sorolni:

https://www.youtube.com/watch?v=PGXhRNStmdE

2018. szept. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ausztrália, Új-Zéland
2018. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Írországban élek és imádok itt élni, Angliához képest ég és föld (ott is volt "szerencsém" élni és dolgozni). Ha az északi országokban gondolkozol, oda kelleni fog a helyi nyelv is, német nyelvetrületen pedig elengedhetetlen a német. Hollandiában elboldogulsz angolul is, de ha már kinn vagy, nem árt megtanulni hollandul, különben nem igazán fogadnak be, több barátom is ezt tapasztalja, aki kinn él.
2018. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2018. szept. 17. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Európában nincs veszélyes ország, maximum veszélyes város, de inkább csak veszélyes városrész.


Melyik ország lenne neked megfelelő? Hát azért ennek a megválaszolásához egy kicsit több infó kéne. Így azt mondom, hogy bármelyik.

2018. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 “Európában nincs veszélyes ország”


Azért én Ukrajnát, Romániát meg a Balkánt nem sorolnám ide :D

2018. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!