Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » NewYork szerintetek "nyaralós"...

NewYork szerintetek "nyaralós" város?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezünk egy amerikai utat, de egyelőre nem tudjuk merre, mindenki(asszony,gyerek),egyből Newyorkot mondta,hogy oda kéne menni, mennyire jó ötlet? 1hétre mennénk! (hétfőtől vasárnapig)
2023. jún. 24. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én egy hétig elvoltam ott, talán még 1-2 nap kellett volna nekem, hogy a múzeumokat is megnézzem. Igazából, ez most hülyén fog hangzani, de ugyan olyan amerikai város, mint a többi. Ha van elég pénzed, nem fogsz unatkozni. A probléma akkor lesz, ha spórolósra akarjátok csinálni. Vadászni kell az olcsó éttermeket, amik messze vannak a turista látványosságoktól, borzalmasan nagy sor lesz kb mindenhol, hacsak nem hajnali 6-ra mentek ki (vagy fizettek), meg hát ugye minden program pénzbe kerül. Én javaslom, én imádtam, de szerintem nem szabad úgy igazán, magyarosan, olcsón kimenni oda, legalább egy közepes budget kell hozzá.
2023. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha az asszony meg a gyerek dönt egy ilyen kérdésben, akkor hajrá.

(Gyaníthatóan ez az összes ismeretük Amerikáról.)


Normális ember, normál esetben indulás előtt tájékozódik és 1 hétre el sem indul ekkora távolságra és ekkora falatra mint az USA.

2023. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam New Yorkban. Egy hét alatt elég rohanós, másodjára már nyugisabban néztük meg, akkor nem a mainstrem helyeket kerestük. Októberben megyünk újra. Én imádom, pedig elég sok helyen jártam az USA-ban, de mindig New Yorkba vágyom vissza, máshova csak akkor mennék, ha mondjuk hosszabb időre mennék megint.
2023. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"N.Y. nem Amerika", ahogyan szokták mondani azok, akik már ismerik az USA-t.

N.Y egy zsúfolt nagyváros, amiből éppen elég néhány nap ahhoz hogy képet kapjon róla az ember. Azután inkább Florida -bérautóval- Orlandótól Miamiig, hogy lássatok is valamit az USA-ból.

1 hétre meg eleve nem megy az ember az USA-ba.

(Min. 2 hét, de inkább 3)

2023. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4# A golyozaporokat kihagyta Floridaban. Ugyan is a nagy nyomor miatt folyamatosan lonnek. Ott vannak az Usaban a legkisebb bérek. A sok kubai miatt. 1 hét=0 ,és drága is . Csak egy bérlet 100$ volt 10 évvel ezelőtt. A legolcsóbb szállás 130$per/fő az is Brooklinban volt. Sok a csalás.
2023. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 hétre nem megyünk amerikába, nincs értelme.
2023. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jajajaja
2023. júl. 15. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
6: miért ne mennénk? Én idén egy hétre megyek, konkrét programokra és mellette még egy kis nézelődés is bele fog férni. Korábban többször voltam már hosszabb ideig, most ennyi a cél.
2023. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

8.

Mert gazdaságtalan.

De ez nem fogom megmagyarázni, mert a normálisabbak ezt maguktól is tudják.

2023. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Először is: nem Mo-ról utazom, tehát nem itteni repjegyárral. Másrészt kimondottan olyan programok miatt megyek, ami CSAK ott van, tehát nekem bőven megéri.
2023. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!