Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hova mennétek el legszívesebbe...

Hova mennétek el legszívesebben Amerikán belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha lenne lehetőségetek Észak-Amerikába vagy Dél-Amerikába utazni, melyik várost látogatnátok meg legszívesebben és miért? Válaszaitokat előre is köszönöm !

2023. júl. 15. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Az USA-ban a Sziklás-hegység környékét nézném meg, Dél-Amerikában pedig Argentínát.
2023. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én New Yorkot imádom, többször voltam és idén is megyek. USA-ban sok államban jártam már, de oda vágyom mindig vissza.

Közép-Amerikában Costa Rica az álmom, ahová mindenképpen szeretnék eljutni majd.

2023. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
San Diego. Mert a legjobb hely a világon!
2023. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A spqnyol nyelvu LATAMnorwzagok majdnem mindegyikeben voltam (kiveve Uruguay, Paraguay es a harom kicsi Suriname..., januarban meglesz Venezuela is, Kozep Amerikaban Panama es Costa Rica kivetelevel mindegyikben voltam, Panamaba majd megyek CR pedig nem erdekel. Barmelyikbe visszamennek de legeloszor Nikaraguaba es Honduraszba. Eszak Amerika neme erdekel kiveve Mexiko ahol szinten voltam de barmikor visszamennek.
2023. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

" Ha lenne lehetőségetek"


????

Itt a többség nem a fotelből ábrándozik, hiszen ez egy utazási oldal.

Jómagam is többször jártam az USA-ban.

2023. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Az USA-ban New Yorkot, Miamit, Los Angelest, San Franciscot és New Orleanst nézném meg.

Kanadában Montréalt és Ville de Québecet.

Közép-Amerikában Costa Ricát

Dél-Amerikában Rio de Janeirot és a Machu Picchut

2023. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg a közeli Costco-ba, mert be kéne vásárolni
2023. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Városok kevésbé vannak a listámon, inkább természeti képződmények és egyéb látványosságok, ezek közül a top Észak-Amerikában a Grand Canyon és a Niagara vízesés, Közép és Dél-Amerikában a karibi szigetek, a Machu Picchu és egész Chile.
2023. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem város, hanem a Tűzföld. A Horn fokra egyszer még el fogok utazni.
2023. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az USA-ban.

Hawai, Alaszka, Wyoming..

2023. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!