Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik amerikai város a...

Melyik amerikai város a legélhetőbb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Phoenix
Albuquerque
Santa Fe
Colorado Springs
Denver
Salt Lake City
San Antonio
Corpus Christie
Cheyenne
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek közül Phoenixben jártam, kb. semmilyen. De én külvárosban, lakóparkban töltöttem el pár hetet, az nagyon kellemes volt. Autó mondjuk kötelező, anélkül arrafelé létezni sem lehet. Természetesen légkondi is kell mindenhol. :)

Ja és most látom Salt Lake Cityt, ott is jártam, de csak a mormon központban, a többiről nincs benyomásom. Cheyenne mellett csak elhaladtunk. Amúgy mindegyik középnyugati város nagyon hasonló szerintem: lapos és kicsit unalmas. :)

2023. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sájen.

Illetve Dakota Dunes. :)))

2023. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyben sem jártam, de azt tudom, hogy Phoenixben ma 46 Celsiust jósolnak maximumként. Nekem ez nem élhető kategória.
2023. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyik déli városban sem laknék, San Francicot és Los Angelest megnézném, de tartósan élhetetlen az a klíma nekem.
2023. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!