Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy tudnak sokan Amerikaba...

Hogy tudnak sokan Amerikaba menni 20-22 evesen?

Figyelt kérdés
Nagyon draga a repjegy meg minden
2023. szept. 11. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szülők pénzéből, ösztöndíjjal, stb.
2023. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én pl a CCUSA diakvizummal voltam
2023. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Az én ismerősöm nyári munkára (táboroztatás) ment ki, ott az ellátást teljesen állják, szállásra és étkezésre nem kell költeni, bár azt hiszem, hogy a repjegyet még pont maguknak kellett fizetni.

Pénzt nem nagyon hozott haza, cserébe szabadidejükben a munkatársakkal bejárták a környéket, sőt, mivel összehaverkodott kinn egy mexikói kollégával is, ezért hazatérés előtt még a Yucatan-félszigeten is nyaralt egy kicsit náluk.

Na erre mondanám azt, hogy "Így kell ezt csinálni!" :)

2023. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%

Hogy?

1. cél meghatározása

2. eszközök számbavétele

3. kitartás, amíg az eszközöket alkalmazod, ha kell megszerzed

(ilyen a pénz, szülői segítség, munka, cserediák program)

4. indulsz

Mi a nehéz rajta?

2023. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én 20 évesen voltam kint a Campleaderssel, táborban mosogattam, takarítottam és főztem. Mivel kb minden nap túlóráztam ezért aránylag sok pénzt szereztem, legalábbis magyarországi bérhez képest biztosan, szóval úgy döntöttem, hogy kimegyek egy hétre New Yorkba... Elköltöttem majdnem minden pénzem, de megérte nekem.
2023. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nem tudom miert nincs 100%-os valasz, senkit nem pontoztam le
2023. szept. 12. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem létezik 100%-os válasz, mert senki sem gondolatolvasó. Például fogalmam sincs, mire vagy kíváncsi. Akinek van pénze valahonnan (szülő, munka, lottó, lopás stb.), az utazik, aki nem tud szerezni, nem utazik. És miért nem tud szerezni? Van pár ezer ok. Röviden: vagy hátrányos helyzetű vagy nagyon béna.
2023. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lofefi ***** válasza:
71%
Engem kivitt a cégem. Jó iskolába jártam ugyanis.
2023. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!