Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Félek Los Angelestől. Ez...

Félek Los Angelestől. Ez normális? Nemsokára odaköltözünk.13,5/L

Figyelt kérdés

Szóval apu kapott egy munkát, ezért el kell költöznünk L.A-be. Olyan rossz hogy itt kell hagyni a barátaimat! :(

Kérdeztem anyut hogy nincs más lehetőség? Aztmondta hogy sajnálja de nincs. Próbálom a jó oldalát nézni, de nem találtam eddig semmi pozítívat. Légyszi segítsetek!

Mit tegyek hogy jól fogjam fel ezt a költözést?


2010. okt. 17. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy így fogod fel. Én is félnék. egy tök új ország, idegen nyelv, idegen emberek stb.

Próbálj arra gondolni, hogy ott is lesznek barátaid, nem maradsz egyedül és jókat fogtok szórakozni.

2010. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem kettős érzéssel töltene el. Végülis Amerika a lehetőségek hazája, de viszont és maximum Németországig mennék el.:)

Sablonduma, de a barátaiddal ezután is tudod majd tartani a kapcsolatot (hogyha tényleg olyan jó barátok), és nagyon sok új barátot is fogsz szerezni. Egyébként mikor költöztök?

15/f

2010. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
de irigy vagyok rád:P
2010. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

október 24-én. És az osztálytársaim nagyon aranyosak, mert szervznek nekem búcsúbulit, és még az osztályfőnököm is ottlesz. :)

Anyuék meg megígérték, hogy a nyári szünetbe (mert anya nagyon jóban van 2 barátnőim szüleivel, voltunk már közösen is nyaralni) 2 barátnőm eljöhet hozzánk Los Angelesbe :)))

De kezdem jól látni a helyzetet. Pl én már a Halloween-t már L.A-ben töltöm :D

2010. okt. 17. 13:01
 5/51 anonim válasza:
100%
Most komolyan? Te nem szeretnél Los Angeles-be költözni? Mit nem adnék, ha a te helyedben lennék! :D Na, de szerintem biztos jó lesz. Lesznek új barátaid. És hát ugye mindenki ismeri a webcam-ot meg az MSN-t. Először biztos furcsa lesz h mindenki angolul fog dumálni neked, de majd megszokod.
2010. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
56%
Úristen irigy vagyok rád :D mesélj majd milyen ott meg stb. (:
2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
68%

Én a te helyedben tuti, hogy elsírnám magam, de nem ám a bánattól, hanem az örömtől!!!

Gondolj bele, mennyi lehetőséged lesz!

1. Perfektül fogsz beszélni 2 nyelvet.

2. Los Angeles gyönyörű, nem beszélve arról, hogy mindig meleg van és van tenger!!*.*

[link]

3. A munkalehetőség 100x több, mint itt.

4. Az emberek pozitív gondolkodásúak.

5. Rengeteg sztár él ott.

[link]

Én negatívat aligha tudok mondani. Akinek ilyen lehetősége van, tényleg bolond lenne kihagyni. Hidd el nem adok 1 hónapot és hálás leszel a szüleidnek, hogy oda költöztetek. Én borzasztóan irigy vagyok rád! Viszont én is szeretnék majd az USA-ba költözni, ha felnövök, mert sajnos most nincs rá lehetőségem. :(


18/L

2010. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
azmár mindjárt itt van majd irj blogot ez egy jó tanács visszaolvasva nagyon jó lesz meg nekünk akik "nem tudják" miylen la :D :)
2010. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

tényleg írj blogot!!!

ha megcsináltad oszd meg velünk is:D

2010. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
100%

Hűha! Ez nem semmi! Mondjak pár pozitív oldalt? :D

Például Amerikába mész! Az egyik legfejlettebb országba! Egy világnyelvet fogsz tökéletesen beszélni! Los Angeles rohadt nagy város, tele munkalehetőséggel, még csak elköltöznöd sem kell felnőtt korodban! Ahogy már előttem is mondták ott a tengerpart, még csak nyaralás sem kell ahhoz, hogy leruccanj egyet fürdeni! Barátokat meg mindenhol tud találni az ember. Ráadásul teljesen tiszta lappal indíthatsz! :)) Különben meg nem cserélünk? :DD

2010. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!