Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol érdemes szállásokat nézni ?

Hol érdemes szállásokat nézni ?

Figyelt kérdés
Vannak a nagy szállás kereső oldalak mint a Booking ,Trivago, Airbnb. Ezen kívül milyen oldalakat érdemes megnézni még ? Kicsit konkrétabban Florida érdekelne azon belül Miami

dec. 10. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agoda szerintem jó. Arra figyelj, hogy Amerika más mint Európa. A szállások minősége többnyire alacsonyabb, mint nálunk. Ha a szobához van fürdőszoba és reggeli, akkor már nagyon jó helyet találtál. Ezek ennek arányában drágábbak lesznek. Az olcsó szállások viszont kritikán aluliak szoktak lenni. Szóval válogatni kell.
dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy amerikai szallasok minosege olyan alacsony lenne ahogy elozo valaszolo irja. En rengeteg helyen aludtam, tobb allamban, igy Floridaban is. De nem maszek szallason, hanem szallodaban vagy motelben. En moteleket tudom ajanlani.mindegyikben lesz nagyon kellemes agy, sajat fudoszoba, klima, stb. Neha van reggeli is, de az ocska szokott lenni. Viszonylag jo reggeli jobb szallodakban van.
dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szállodák jobbak szoktak lenni. Ne legyen igazam. Azt írtam, amit láttam.
dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mik az igényeid... Ha csak egy ágy kell meg reggeli, akkor arra egy motel vagy airbnb szoba valaki lakásában tökéletesen megfelel. Nekem fontos, hogy legyen konyha, saját fürdő, külön szobánk a kamasz gyerekkel, ezért airbnb-n lakást szoktam kivenni. Érdemes tartósan figyelni, mert mindig jelennek meg újabbak. Bookingon és társain viszont ritka, hogy egy új szállás tűnik fel.
dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!