Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-beli átszállás esetén...

USA-beli átszállás esetén csak az ESTA-t kell megfizetni, ezen kívül már legalább semmi mást, igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak 2 órára lennék az USA-ban egy átszállás miatt, nagyon próbáltam nem az USA-n keresztül megszerezni, de sajnos nincs más mód. Ha jól olvastam az információkat, sajnos az ESTA-t ebben az esetben is meg kell fizetni, de legalább ezen kívül már semmi mást nem kell, igaz?


dec. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz.

Viszont a bevándorlási eljárás (szinte) ugyanaz, mintha az USA-ba utaznál.

dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eljárás ugyanaz, mintha az USA-ba utaznál, szóval ha ktsg a tisztviselő simán nem engedhet be az országba.


Mikor mi mentünk, minket beengedett, de utazott velünk egy korunkbéli lány, őt azzal a lendülettel küldték vissza a következő géppel Mo-ra.

dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 köszi! ''ha ktsg'' ezalatt mit értesz? mit rövidít a ktsg? Elnézést már nem otthon élek jó ideje


illetve szintén neked lenne egy kérdésem #2, nem Mo-ról mennék USA-ba, hanem Argentinából --> USA-ba, majd átszállás UK-be, és onnan pedig Mo-ra. A fun fact az egészben, hoy Argentinában illegális turista vagyok már 6+ hónapja, tehát vissza sajnos nem mehetek (ha oda akarnánka visszaküldni ahonnan jöttem), mert egy kitoloncolási eljárás van folyamatban

dec. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!