Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a kedvenc amerikai...

Melyik a kedvenc amerikai városod?

Figyelt kérdés
Melyikben voltál már?

dec. 23. 15:37
A kérdező szavazást indított:
New York
Los Angeles
Houston
Phoenix
Philadelphia
Las Vegas
Boston
Miami
Chicago
Egyéb
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem voltam
dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
New York, Phoenix, Las Vegas. A felsoroltak közül ezekben voltam. New York a kedvenc.
dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
New Orleans. Las Vegasnál még pár ex-gulag orosz iparvárost is jobban élveztem, az a hely a világ ánusza.
dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem San Francisco is nagyon adta, igaz ott csak kevés időt voltam, de hangulatos nagyon. New Yorkban éltem is, király hely, már ha valaki nyitott a világ dolgaira és főleg furcsaságaira xD
dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
#3 és akkor még nem láttad Atlantic cityt, ami az olcsó Las Vegas. Gondolhatod, h milyen pusztulat egy hely.
dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Mindenhol nem voltam, de azok közül, ahol jartam, a legszimpatikusabbnak talaltam a következöket:


San Francisco

Miami

Neaples

New Yorknak csak a "belvarosa" tetszik, onnan tavolabbra olyan, mint Budapest külvarosa. Es nagyon rossz az idöjaras ott. Aprilisban bundaban jartak a nök.

dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Csakis Alaszka Fairbanks a No1.

Aki még nem járt annak érdemes megnézni.New Yorkból Anchorage vagy Juneau nemzetközi repülőterére megy járat.Mikor leszáll az ember kimegy a repülőtérről kezdődik az Igai Élet.Megcsapja az embert az igazi alaszkai élet illata friss levegő és valami szabadságérzés.

Itt a reptéren egy külön részen indulnak a magánrepülőtársaságok járatai is min 5 fő az induláshoz kell ha valaki nem fér bele mehet az állami járatokkal.

Miután magához tért az ember a szépségtől érdemes az állami vasútra jegyet venni Anchorageből felmegy Fairbanksig itt ott megáll menet közben a kisebb településeken a helyiek ki be pakolnak itt a kalauz mondja be meddig áll a vonat.

Aki eléri Fairbankset érdemes egy pár napot a városban tölteni hogy felszívja az ember az alaszkai életérzést.Itt rengeteg cég van a turistáknak aki minden irányban mindenféle túrát szervez lehet motoros szán kutyás szán erdei sátorozós Yukon tutajos túra talán ez a legexkluzívabbKönyveket írhatnék erről.Kanadában éltem onnan jártam át sokszor Alaszkába.

dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!