Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Guatemala milyen hely?

Guatemala milyen hely?

Figyelt kérdés
márc. 15. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy ilyen generalt kerdes. :D
márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem erősen bakancslistás, leginkább Tikal érdekelne, de sajnos még nem jutottam el oda.

A térségben voltam már Mexikóban és Belize-ben, nagyon tetszenek a maja romok, az élővilág, a tenger, az egész hangulat :)

Gondolom óriási különbség nem lehet a fentiekben, inkább úgy képzelem, hogy Guatemala talán kevésbé turistás (ezért lehet kicsit kockázatosabb is az utazás).

márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

" inkább úgy képzelem, hogy Guatemala talán kevésbé turistás (ezért lehet kicsit kockázatosabb is az utazás)"


Mexikó 98%-ához képest egyáltalán nem. Cancún és a többi tengerparti turistagettó persze más tészta.

márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Tikal-nal a turostak egymas hegyen hatan vannak
márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, nem a látványosságkra gondoltam, hogy kevésbé turistás, hanem a többi részére, ahogy már Belize-ben is kevesebben voltak, mint a Maja Riviérán Mexikóban bárhol (egyébként a mexikói romoknál is fürtökben lógtak az emberek, főleg Chitzén Itzánál, ott már nem is lényeg, hogy valamivel több vagy kevesebb).

A mexikói turistagettókkal viszont nem tudom mi a baj, ha az érdekel, ami a legtöbb embert, akkor az ember tudomásul veszi, hogy nem csak pár másik külföldi fog arra lézengeni, tehát ettől függetlenül igenis turistagettóba fogok menni én is.

Ez olyan, mintha valakinek azt tanácsolnád, hogy ne Gyulára menjen, mert ott sokan vannak, hanem mondjuk Nagygyantéra...

márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5, ne legyél már ilyen értetlen. Leírtad a feltétlezésedet arról, hogy úgy képzeled, hogy Guatemala kevésbé turistás, mint Mexikó, én meg válaszoltam, hogy ez nem így van. Belize pedig mindkettőnél jóval kevésbé az.
márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!