Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit tennel a helyemben?...

Mit tennel a helyemben? Belevagnal?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok, jelenleg angliaban. Nagyon vagyom amerikaba, nyaron lenne lehetosegem kimenni ugynokseggel, szinten aupairnek. Ami aggaszt, hogy messze van es nem latnam a nagymamamat akit nagyon szertenek. Mivel oregszik, olyan mintha kimaradnek az eletebol meg itt is, hat meg olyan messze. De csak egy evrol lenne szo... Te mit tennel? 18 vagyok, addigra 19 leszek, ha ez szamit.
2010. nov. 28. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én mennék. :) Tavaly Németben voltam, hihetetlen élmény volt. Addig menj, amig van rá lehetőséged. De legyél óvatos. Amerikából nem tudsz bármelyik percben hazajönni, mint mondjuk kb Angliából. :)
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jól gondold meg. Attól függ,hogy milyen családhoz mennél? Mennyire biztos,hogy valóban alkalmaznak is egy évig?

Lenne-e munkavállalási engedélyed,vagy csak feketén dolgoznál? Ha viszont zsidó családhoz mennél,akkor tudnod kell,hogy ott sok szigorúan betartandó vallási előírás van. Pl.kánikulában sem viselhetsz rövidujjú ruhát,semmilyen ételt nem vihetsz be a házba,amiben disznóhús van. De ettől sokkal több a megkötöttség.

Gondold meg jól,mielőtt döntesz.

2010. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugynokseggel mennek, irtam is fent, egy eves munkavallalasi engedellyel. Amerikai csaladhoz mennek. Igazsag szerint szivesebben dolgoznek pincernokent, keresek is olyan munkat, csak eleg keves a lehetoseg...
2010. nov. 28. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én mennék a helyedben, esetleg előtte hazamennék meglátogatni és megmondani neki, hogy folyamatosan írni fogok. Aztán kintről küldeném a képeslapokat, amin részletesen leírnám, hogy mi történik velem, esetleg fotókat mellékelve, szerintem az neki is hihetetlen élmény lenne.
2010. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki, ha megteheted. Végülis csak egy év, előtte is, utána is haza mész, közben is írhatsz nagymamádnak. Szerintem ő is megérti.
2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd ki!

Én is ott hagytam a családomat, szüleimmel vagyok itt, és a másik nagyszüleimmel, és én kint is maradok, egy év igazán nem sok idő! Neked viszont nagy lehetőség!

2010. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne hagyd ki ! Lehet hogy ezen a jővőd múlik. Jó tapasztalat szerzésnek hangzik.
2010. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!