Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az igaz hogy ha valakinek van...

Az igaz hogy ha valakinek van amerikába rokona (aki több mint 20 éve él kinn) akor könnyebben megkapja az Állampolgárságot, és a letelepedési engedélyt?

Figyelt kérdés
Nekem van rokonom aki kinn él már nagyon rég óta és én is kimennék.csak nem tudom hogy megy ez.
2011. jan. 5. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok
2011. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre én is.
2011. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Detto.
2011. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rokoni kapcsolat alapján bevándorolni szándékozók csak akkor szereznek jogosultságot bevándorló státusra, ha megfelelő rokoni kapcsolat áll fenn egy amerikai állampolgárral vagy egy állandó amerikai lakossal az alábbiak szerint:

Amerikai állampolgárok nem házas nagykorú gyermekei és azok kiskorú gyermekei.

Törvényesen bebocsátott amerikai lakosok házastársai, kiskorú gyermekei, és nem házas nagykorú gyermekei.

Amerikai állampolgárok házas gyermekei és azok kiskorú gyermekei.

Amerikai állampolgárok testvérei és azok kiskorú gyermekei, feltéve, hogy az amerikai állampolgár 21 éves vagy annál idősebb.

Megjegyzés: Nagyszülő, nagynéni, nagybácsi, após/anyós és unokatestvér révén nem lehet bevándorló státust szerezni.

2011. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

itt elek az usaban.

szinte lehetetlen papirokhoz jutni,nemhogy allampolgarsaghoz.

regen volt a szponzor program,mikor csaladtag vagy munkaltato szponzoralhatott,elmondta miert lennel te jo ennek az orszagnak,stb, es igy lehetett zoldkartyahoz jutni.

nos nemregen ezt eltoroltek.

akik akkor belekezdtek es meg folyamatban van az ugyuk,valoszinuleg megkapjak a zoldkartyat

2011. jan. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolso vagyok


ha hozzamesz/elveszel egy amerikait par honap alatt megkapod a zoldkartyat,majd evek utan az allampolgarsagot,persze csak ha kitartatok egymas mellett.

2011. jan. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolso vagyok megint

ha gondolod irj privit es kerdezz nyugodtan :)

2011. jan. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, igaz hogy az Államokban már ezt is nehezebb intézni mint Kanadában.

Viszont egyenesági rokonnak kell lennie úgy tudom.

Nekem apád él már több mint 10 éve Kanadában, ezáltal csak a sulit kéne befejeznem és mehetnék ki :)

2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolso de jo neked!

mi is tervezzuk Kanadat ha itt az usaban nem jon ossze...

2011. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!