Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába szeretnék menni...

Kanadába szeretnék menni augusztusra gondoltam akkor mennék közepe felle addigra kislányom féléves lesz neki is pénzbe kerül ha igen hol tudok utána járni hogy olcsobb-e neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Repulojegyre gondolsz?Nem tudom melyik legitarsasaggal akartok kijonni,de annak a legitarsasagnak az oldalat erdemes megnezni.Ha nem tudsz angolul akkor nezd meg a Malev oldalat,mert altalaba korhatar minden legitarsasagnal ugyanaz.

Mi eppen augusztusba fogunk hazautazni Kanadabol a 2 honapos kislanyunkkal(juniusba fog szuletni).

A 2 evnel fiatalabb gyerekekre csecsemojegyet kell valtani,en ugy tudom ti meg belefertek abba h az oledbe utazzon,mert ha ugy szeretnetek h kulon ulesen utazzon akkor kulon helyet kell neki is foglalni.

Sok sikert.

2009. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!