Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróban hova, mere...

Montenegróban hova, mere érdemes menni nyaralni? Aki volt már ott vagy oda készül hová ment-megy? Küldjetek lineket hol tudok nézni jo áron aparmanokat 4 főre, augusztusra?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a kotori-öböl jó hely: herceg noci, Kotor, Budva

szállásügyben google segit.

2011. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm Montenegro.. :)

2x voltam Susanjban, 1x Igaloban, 1x Sutomoren.

Szerintem Montenegro egy elég olcsó üdülőhely, de egész szép. :)

4 nyaralás alatt sok helyre eljutottam Montenegroban, nekem nagyon élvezetes volt mindig a nyaralás.

Ui: Ezek közül leginkább Susanjt ajánlom. Igaloba piszkos a víz, Sutomore meg nekem nem annyira jön be.

2011. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Becici csendes, nyugodt.


(Albániát ne hagyd ki, de csak szervezett kirándulással, idegenvezetővel - a magyarokat Kruje váráig leviszik, mert Hunyadival kapcsolatos - mert közel van. Saját kocsival ne menjél mert az utakon "balkáni" állapotok vannak és mindig az idegen a hibás.)

2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!