Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikán belül szeretnék...

Amerikán belül szeretnék utazgatni repülővel. Valóban ugyanannyiba kerül a retúr jegy, mint csak egy egyirányú út?

Figyelt kérdés

New Yorkba repülnénk Mo-ról. Ott seretnénk eltölteni 2 hetet majd továbbrepülni Floridába. ott szintén 2 hét és irány California. Onnan 2 hét után jönnénk haza Mo-ra.

De úgy látom,hogy az egyirányú jegy ugyanannyiba kerül, mint a retúr. Vagy csak én csinálok valamit rosszul?


2011. jan. 22. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ugyanannyiba vagy többe is kerül legtöbbször.


Viszont némelyik keresőoldalon van olyan funkció, hogy másik városból repülsz visszafelé mint amibe érkeztél! Ezzel szerintem meg tudod oldani a problémát.


pl az utad:


BUD-JFK

LAX-BUD

2011. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kayak.com és más site-okon van multi city keresés, próbáld meg. Amit már a másik ürgének is írtam, EasyJettel ki lehet menni Gatwickre kb. 20e-ért és onnan már van TATL járat, US Airways és Delta is. Ez meglehetősen egyedi, a legtöbb fapados nem repül olyan helyekre ahonnan lehet USA-ba repülni. Érdemes megnézni, gyakran sokkal-sokkal olcsóbb jegyeket lehet így összehozni.
2011. jan. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!