Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyedül kint élni, hogyan?

Egyedül kint élni, hogyan?

Figyelt kérdés

Éveken belül ki szeretnék utazni/költözni az USA-ba. Sajnos csak egyedül megyek, és kint sem él semmi ismerős. Így egyedül mire lehet vinni kint, ha csak utazni is megyek? Hotelban szálljak meg? Egyedül mászkáljak bármelyik nagyvárosban?

Mit gondoltok erről?


2011. jan. 26. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
egyedul ne menj! ugyis visszajosz es semmire nem viszed kint!
2011. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én társkeresős oldalakon ismerkednék addig. Gondolom tudsz angolul, ha így nekivágsz és akkor egyrészt fejleszted a meglévő tudásod, másrészt lesznek haverjaid, ha ügyesen ismerkedsz.
2011. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam kint teljesen egyedül. Itthonról leszerveztem mindent(Hotel, Nemzeti Parkok stb).

Nem kell olyan részen kódorogni, ahol sötét van és nincs egy lélek sem. Én belefutottam egy ilyen helybe, és elég kellemetlen volt. Szar helyen rakott le a busz ugyanis.


Kocsit nem mertem bérelni, mert féltem hogy a sivatagban lerobbanok. Persze autómentő meg ilyesmi, de akkor is féltem egyedül autókázni.


Nem volt feltűnő hogy egyedül mászkálok. Itthon is egyedül mászkál az ember nem? És amíg nem szólalsz meg, honnan tudnák hogy nem helyi vagy?


De egyébként nem történet velem semmi negatív az utazásom alatt. Csak jó élményem volt.


Ja egyébként alig akartak az országba beengedni, ugyanis furcsa volt nekik, hogy tök egyedül vagyok. Azt hitték, hogy illegális munkavállaló leszek. Aztán amikor kiderült, hogy tervezőmérnök vagyok, akkor beengedtek. Gondolták nem megyek el ezek után takarítani:)


27/L

2011. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!