Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi az USA legjobb helye?

Mi az USA legjobb helye?

Figyelt kérdés
...mondjuk ott élni. Mindegy, hogy pezseg vagy nyugis. Hol és miért érdemes élni? (ami anyagiakban is elfogadható) Érveljetek :D
2011. jan. 26. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen változó.

Én szívesen élnék Los Angelesben vagy Floridában, ha tengernél akarsz élni akkor ez a legjobb, szörfözés, bulik 24 órában, jó csajok, stb. De ugyanúgy megvan a hangulata egy New York féle metropolisznak vagy egy texasi kisvárosnak :)

2011. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Vegasban élnék, vagy egy texasi kisvárosban.
2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Vegas nekem egy álom, a város maga, de egy texasi kisvárosnak is lehet hangulata ugyanúgy.

2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NY LA SF LV FL mindenki ezeken a helyeken akar élni mert ez látta a tv-ben... én szívesen élnék a keleti parton new york államban egy kis városban ahol nyugi van.
2011. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit nem a tévében láttok, az például az hogy Berkeley mennyivel emberibb mint San Francisco pedig húsz percre van metróval (vagy hogy fordítod a BART-ot). Portland is igen kellemes hely. Ugyanakkor, Los Angelesben élni meglehetős mazochimusra vall, próbáld csak ki.
2011. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó :)

Ezt hogy érted?

Éltél ott?

2011. jan. 31. 21:20
 7/8 anonim válasza:
Los Angeles!!!
2011. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
San Fransisco. Talán kicsit nyugisabb, mint Los Angeles és 1000x szebb. Vegasban meg ki akarna élni?
2011. febr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!