Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Menyire jobb a megélhetés New...

Menyire jobb a megélhetés New Yorkban mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Menyire lehet el helyezkedni?

Menyi esélyem van arra hogy Számitógépes téren munkát találko New Yorkban? (Közéfoku Angol Tudás,Közép Iskolai Végzetség!) Menyi egy Albérlet Bérlése?

és mennyi rá az esélyem hogy találok is!?

Menyi a Segély New Yorkban?

Meg éri itt hagyni Magyarországot New York-ért?(Megélhetés terén)

Mennyi az esélyem hogy Találok Munkát?(Nem Számitogépes téren)


A válszokat elöre is köszönöm


2011. febr. 15. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Amerikát nem ismerem de Kanadában a legkisebb minimálbér 1óráért 10 dollár míg a benzinjük másféldollárért veszik a magyar árrakal összehasonlítva ott csak a hús áruk és a cserép nagyon drága családi házakat ezért is építik inkább fából minden más egy szinten van a benzin meg jóval olcsóbb a magyarhoz hasonlítva szerintem amerikában is minden tekintetben jobb az élet
2011. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Középiskolai végzettség? Nehéz elhinni...
2011. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam ilyet mondani, de eloszor tanulj mar meg magyarul, mert egyetlen mondatot sem sikerult leirnod ordas hibak nelkul.


"Menyi a Segély New Yorkban?"


Meg nem is elsz ott, de mar a segely kellene? Hat ezt benezted, ugyanis arra nem vagy jogosult!


Menj mashova vert szivni. Ebben az orszagban az emberek nem ugy elnek, mint Magyarorszagon, ahol osztogatjak a segelyt.


Meg sokan diplomaval, megfelelo nyelvtudassal sem tudnak elhelyezkedni. Ha pedig a szamitogepes vegzettseg alatt az ECDL-t erted, az annyit er, hogy meg a resumembe sem irom bele, nem hogy azzal akarjak elhelyezkedni...kozepiskolai vegzettseg teljesen alap az emberek 90%-anal. Nem tudom, hogy mit varsz.

2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én is itt lakok Yorktól egy köpésnyire :D Najó Hálivúd mellett :D


De itt cseszheted a középfokút. Középsuli után jöttem ide rendezőire (Egyetemen). Felsőfokúm megvolt és elég jól éreztem is a nyelvet , de nehéz volt megszokni. Főleg hogy britt angolt tanultam. Az albérlet itt viszonylag olcsó, de nekem saját lakásom van. New Yorkban se hiszem hogy drága lenne. A munkatalálás már húzósabb. Szerintem inkább menny egy kisebb városba kezdetként hogy legyen tapazstalatod. De sokkal többre mennél ha magy.o.-n vagy amerikban jársz felsőfokúba (főiskola, egyetem). A nyelvvizsgát meg mindenképp tedd le mielőtt kijössz.


Amúgy meg szerintem megéri kijönni :D

2011. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A megélhetés sokkal jobb ott, mint itt nálunk...:/

Ezért szeretnék én is kimenni oda...

2011. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!