Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi adót, illetéket és/vagy...

Mennyi adót, illetéket és/vagy vámot kell fizetni, ha Amerikából rendelek termékeket? (ruha, sampon. )

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hova való ez a kérdés, nem tudtam máshova kiírni. :)
2011. márc. 12. 13:03
 1/2 anonim válasza:
100%
szia!!pontos választ nem tok neked adni de nekem az ismerösöm sokszor rndelt dolgokat kintröl és neki igy is megérte onnan rendelni mnt ha közelebröl vette volna meg!!! bocs de pontosabbat nem tok mondani remélem valamenyit segithettem!!!
2011. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A vámhivatal szúrópróba szerűen választ ki Magyarországra érkező csomagokat. Ha a csomag tartalma kb. 20-22 dollár alatt van, arra nem kell vámot fizetni, de kérhetik, hogy számlával igazold, hogy a csomag tartalma tényleg nem több mint 20 dodo.

20 dollár fölött azt hiszem a termék 25%-os ÁFÁját kell fizetni.

Ha a vámosok nem állítják meg a csomagot, akkor semmit nem kell rá fizetni.

Ha van ismerős épp Amerikában és indul visszafele, akkor kérd meg hogy hozza el neked a terméket, mert akkor arra se nem vámot se nem postaköltséget nem kell fizetni.

2011. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!