Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudjatok, hogy hol van Idaho?...

Tudjatok, hogy hol van Idaho? (lent)

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert mar lehet, hogy kozuletek jart valaki ott... mert lehet, hogy oda fogok koltozni ..
2011. márc. 14. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
A mormonok élnek ott, békés, kedves, vendégszerető, dolgos emberek. Két hetet töltöttem Salt Lake Sityben, óriási élmény volt. Ne izgulj, neked is fog tetszeni!
2011. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

A válasz megírásának időpontja: 03-15 17:05 Miert nem nezel ra egy terkepre mielott irkalsz???

Idaho eszakon van, Kanadaval hataros, fovarosa Boise.

Salt Lake City Utah allam fovarosa, Idahotol delre.

2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez mekkora LOL, azt sem tudod, hol jártál?
2011. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Idaho a poteto hazája. Elnézést, Idahoból utaztam délre, érdekes nem arról akartam írni, mégis az jött ki belőlem.

Békés, kedves emberek voltak ott is, családnál laktam. A szentendrei Kék Duna táncegyüttessel vettünk részt Idahoban egy nemzetközi táncfesztiválon. Tökéletes szervezés, vendégszerető emberek, akik az otthonaikba fogadták a magyar fiatalokat. Rexbugben laktunk, bennünket lenyűgözött az a magas életszínvonal, ahogy ők már akkor a 80-as években éltek.

2011. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!