Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos hogy tudjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy tudjatok a párotokkal viccelődni, poénkodni jókat nevetni szóval a humorérzék mennyire fontos és hogy lehessen a másikkal csipkelődni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hiányoznak ezek a dolgok a párom minden nap fáradt amit megértek de sajnos én már a szakításon gondolkodok mert nem érzem magam igy boldognak,mindig arra gondolok hogy mással mennyire más,jobb lenne mert én imádok poénkodni párom meg túl komoly...Amugy néha lehet vele jókat ha olyanja van szeretjük egymást tudom hogy bármiben számíthatok rá és tudom hogy fontos vagyok neki nagyszerű ember csak nekem hiányzik a közös bohóckodás:(Köszönöm annak aki megtisztel és leírja a véleményét!:)
2011. okt. 28. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyat fontos, hogy valakinek jó humora legyen. Össze sem jövök olyan emberrel, akiről nem tudom mekkora "hülye". Én sem bírnék humor nélkül létezni egy kapcsolatban. L/21
2011. okt. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Hat 1 kicsit ledobbentem,h szakitason gondolkodsz, mert a parod faradt es nincs kedve hulyeskedni! Az en parom is komoly, de en mindig elohozom belole a gyereket es jokat vidulunk. Szoval szerintem tedd te is. Pl. Masszirozd meg 1 kicsit, meglatod utana kaphato lesz 1 kis hulyeskedesre. De azt ne vard mindennap legyen kedve hulyeskedni!
2011. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Fontos a humorérzék. Szeretek én is viccelődni, meg nevetni, viszont a csipkelődést nem szeretem.

Úgy gondolom, hogy a humor nagyon jó arra, hogy a másikat kirángassuk egy adott helyzetből, vagy problémamegoldáskor (nem minden esetben).

Én emiatt nem szakítanék, bohóckodnék a barátaimmal.

28/n

2011. okt. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a komolyabb fél. Párommal /párjaimmal nem is szoktunk szinte soha nevetgélni. Vagyis csak ritkán. Számomra a legtöbb "vicces dolog" egyáltalán nem vicces, inkább csak értelmetlen. Ennek ellenére általában sikerül olyan párt választanom, aki valahogy mégis képes megnevettetni! Máig nem értem pontosan mivel teszi ezt...

Az viszont zavar, hogy én erre nem vagyok képes.

Vagyis... sokszor nevetnek rajtam az emberek - mert szerintük furcsa vagyok. Igazából bárhová megyek az emberek nevetnek mert "Hát ez nem semmi, hihetetlen vagy!" de ez valahogy más...

Pont ezen gondolkoztam az elmúlt hetekben, hogy lehet azért nem úgy alakult a kapcsolatom, ahogy szerettem volna mert nem tudtam megnevettetni az illetőt. (Tapasztalataim szerint a férfiak is szeretnek nevetni, nekik is fontos, hogy jó humorérzékkel rendelkezzen a partner.)

Őszintén szólva nem tudom, mit tehetnék... a te esetedben kérdező, még könnyebb. Hiszen azt írod leginkább csak a fáradtság miatt nem viccelődik a párod. Esetleg ülj le és beszélj vele, vagy próbálj neki segíteni, ahol tudsz, hogy kevesebb legyen rajta a nyomás. Lehet, hogy ő észre sem vette a változást, biztos hideg zuhanyként érné, ha egyszer csak szakítanál vele emiatt.

2011. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Imádom,ha egy férfi igazán megnevettet!Legyen az egy jó vicc,amit felolvas,vagy elmond,vagy egy vicces történet,tapasztalat,bármi!A lényeg,hogy szintén ne csipkelődés legyen:) Azért az élet komoly kérdéseit ne poénkodja el,de nagyon fontos a humorérzék!
2011. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LadyLee ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek nagyon fontos - az más kérdés, hogy mindenkinek más a "vicces"


Csodálkoznék, ha jönne olyan commentelő, aki azt írja, hogy Isten ments, csak humoros ne legyen a párom, én kifejezetten a Savanyú Jóskákat szeretem.

2011. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:

Ja, a tulajdonképpen kérdésedre válaszolva pedig:


Meg tudlak érteni, nálam is válóok lenne, ha a humorban egyszerűen nem találjuk meg a hangot.


Viszont azt nyilván nem tudjuk megítélni, hogy szakíts-e vagy sem, azt neked kell érezned. Ha maradsz megjegyzem, akkor is azt jósolom, hogy találkozni fogsz egy csajjal, akivel jókat tudsz majd ökörködni, és legkésőbb akkor úgyis otthagyod a jelenlegit.

2011. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát egy ideje már agyalok ezen persze nem akarom ezt csak amikor már lassan 2éve ez van akkor ez ember belefárad és megunja ezt nem nagyon lehet olyankor hozzá közeledni sőt nincs is értelme mert kihangsúlyozza hogy fáradt már ugy vok vele hogy csak hozzám ugy értem hogy már belőlem is elege van ezt is látom rajta és mivel nem érzem hogy törödne velem besokkaltam persze hogy nem várom el hogy minden nap jókedve legyen senkinek nem könnyű mindenki dolgozik és fáradt én is kivagyok mégis mindig kapható vagyok egy kis hülyülésre de hát már olyanok vagyunk mint 2idegen igy:(tudom hogy szeret,imád én is szeretem de valahogy ez már nekem mintha kevés lenne nem fejlődünk már ebbe a kapcsolatban ugy érzem...
2011. okt. 28. 13:34
 9/10 A kérdező kommentje:
nem érné szerintem váratlanul vannak azért viták is nyilván nálam telik be a pohár és mindent leveszek a válláról amit csak tudok...de ő is igy van hogy valami neki nem vicces egyszerűen nem érti min poénkodok mikor neki az nem az azt hiszi rajta röhögök és persze meg is fagy aztán a hangulat:(mindent megteszek neki és mindig én nyitok felé mikor én is fáradt vagyok nekem is lehetne ezer bajom de én meg csak nyelek és előbb utóbb persze hogy kiborul a bili nálam...már nem tudom mi lenne jobb:S
2011. okt. 28. 13:43
 10/10 anonim válasza:
Nekem kizárólag azért nem jönnek össze kapcsolataim, mert noha első benyomásra elnyerem a hölgy bizalmát, viszont ha kiderül, nem tudom megnevettetni, akkor elveszti az érdeklődését. Pedig szeretem a jó humort, könnyű megnevettetni, de én nem vagyok Humor Herold. És higgyétek el, az, hogy mindenki elvárja ezt az embertől, az az esélyeket veszi el. Akarok én humoros lenni, de ha nem megy, nem erőltetem. És nagyon irigylem, azokat, akiknek van.
2016. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!