Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Belephetek az USA-ba terhesen?

Smithko kérdése:

Belephetek az USA-ba terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben szeretnenk a ferjemmel 10 napot NYC-ben tölteni. Ha megvan az ESTA engedely es ervenyes a vizum, megvan a repcsijegy es a szälläs es az elegendö penz az ott-tartozkodäsra, akkor lehet oka arra a vämosoknak hogy visszaforditsanak?

Elsö alkalommal szeretnenk az USA-ba menni, de lehet hogy szeptemberre terhes leszek. Van okom az aggodalomra? Ugy ertem hogy ha terhesen szeretnek belepni az orszägba visszaforditanak? Max. 5 honapos terhes lennek. Ha megvan a visszautra a repjegyem akkor csak nem küldenek haza, ugye?

Köszi a segitseget elöre is!


2011. márc. 15. 15:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, es köszi a biztatäst. De sajna van egy kis gondom (PCOS), es 5 eve mär probälkoztam a babäval meg az exferjemmel. Ezert gondolom hogy nem lesz most sem olyan egyszerü. De ki tudja, lehet hogy most hamar sikerülni fog (mivel megfelelö pasi van mellettem :-)).

Egyebkent en is abban bizom, hogy ha megvan a visszarepjegyem (10 nap mulvära), meg a hotelfoglaläs, es nem adok rä okot hogy azt higyjek hogy ott akarok maradni (pl. nincsenek nälam bizonyitvänyok, vagy olyan dolgok amikböl azt hinnek hogy dolgozni akarok), akkor csak beengednek. Meg nehogy mär azt higyjek hogy 5 honapos terhesen ezalatt a 10 nap alatt meg akarok szülni! Meg amugy is Münchenben van az orvosom, Magyarorszägon a csalädom, eszem ägäban sincs kint maradni.

Szerintetek ha vinnek magammal egy munkaszerzödes mäsolatot, hogy itt eleg jo melom van, es nem szändekozom kint maradni dolgozni, az segitene vmit?

Vhogy olyan paräzos vagyok, mert annyira szeretnem lätni NY-ot, es ha nem engednek be akkor nem is tudom mi lesz. :-)

2011. márc. 18. 10:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, igen, mindenkepp vigyel minden papirt, amit lehet. Szerintem segitene.
2011. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos hátrányodra nem vállhat, ha viszel papirokat amik valamelyest azt bizonyítják, hogy vissza is akarsz menni. Másik, ne szűk ruhát vegyél fel, lehet észre sem veszik, hogy kismama vagy. Ha netán nem leszel 5 hónapos, csak 1, akkor viszont nem biztos, hogy utazhatsz. Ha jól tudom 3 és 7 hónap között lehet repcsire felszállni. Ez esetben a gyerekről van szó nem másról, na jó valamelyest rólad is.

Miért nem a baba előtt mentek,aztán nyugi lenne minden ?

2011. márc. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jo lenne elöbb menni, de a ferjem szeptemberben kap 2 het szabit, amit ugy nez ki kötelezöen akkor kell kivennie. Szivesebben mennek mondjuk juniusban, de akkor nem megoldhato a szabi.

A "babaprojektet" meg nem nagyon szeretnenk kitolni, mert mär en sem vagyok mai csirke :-), es ki tudja mikor sikerül.

2011. márc. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!