Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Houstonról irnál nekem?...

Houstonról irnál nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék minél több dolgot megtudni Houstonról(milyen ott az idő?, szép helyek vannak ott? mekkora város?) és még akármit szivesen olvasok róla..ha te is tudsz valamit akkor ird le(bármit)..esetleg képeket is lehet küldeni(linkelni).:) köszii
2011. márc. 17. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Wiki a barátod :)

2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, de ezt már elolvastam, de azért köszi!:)

és jó lenne ha még irnátok, ahogy már irtam mindegy milyen téma, csak Houstonról legyen...:) köszi

2011. márc. 17. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Phoenixben élek, de tudom, hogy Houston a legjobb nagyváros az USAban megélhetés szempontjából és Phoenix követi a sorban. Vásárlás szempontjából is Houstont ajánlják elsöként majd PHX. Szóval Houston minden ilyesmiben Phoenix elött áll az élen. :):)

2011. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!! Ezt nem is tudtam.majd egyszer talán szeretnék Houstonban lakni, csak ezért kérdeztem..és köszi a válaszodat!! :) kedves vagy..és te tudsz tökéletesen angolul?hány éves vagy?
2011. máj. 11. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudok tökéletesen angolul, söt elég sok bajom van még vele. Német tolmácsként ténykedtem otthon, de azzal itt semmire nem megyek, ugyhogy most tanulok. :):) De fösulira járok, az sokat segit. 2 éve vagyok itt.
2011. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, :) 29 vagyok. Hogy gondoltad hogy itt akarsz élni? Tudod hogy vizumot kapni nem gyerekjáték ugye? Olvasgass utána a nagykövetség oldalán, mert hiába akarsz itt élni ha nem lesz rá lehetöséged. Egyébként ha sikerülne valahogy, Houstn jó döntés. :) Sok sikert!
2011. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!!Sok szerencsét a tanuláshoz!! :)

Tudom hogy nagyon nehezen lehet kapni , és már olvastam is róla..de ha talán ki is mennék egyszer Houston felé szeretnék lakni, de ez még egy ideig álom..Azért köszi válaszokat, kedves vagy! :)) 16/L

2011. máj. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!