Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik a járható utak, hogy...

Mik a járható utak, hogy kimenjek Amerikába?

Figyelt kérdés

Most érettségizek és még elég erőteljesen az "útkeresés" fázisában vagyok. Jelöltem meg sulikat természetesen, lehet, hogy tovább tanulok, de elég bizonytalan vagyok még a jövőmet illetően. Milyen lehetőségeim vannak, ha szeretnék kimenni Amerikába? Babysitternek, vagy pincérnek vagy valami hasonló munkára. Ki akarom magam próbálni a világban mielőtt továbbtanulok. Ebben kérném segítségetek, hogy hol kéne keresgetnem, nézelődnöm ezzel kapcsolatban. Más országot is javasolhattok, de csak olyat, ahol angolul beszélnek legyetek szívesek!

Köszönöm szépen! :)


2011. márc. 29. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben, köszönhetően a torz bevándorlási rendszernek, az egyetlen reális és járható út a rokonok általi bevándorlás vagy ha a férjed/feleséged amerikai állampolgár.
2011. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!


Babavilág.hu


Vannak önkéntességre toborzó szervezetek és rengeteg babbysitter állásajánlat. Mindenesetre ha nem szervezett útra mész akkor menj biztosra, tudd, hogy milyen a család (nagyon sok a becsapás:S)próbáld leellenőrizni, sokat levelezni velük. Hirtelen ennyi jutott eszembe.)


L/19

2011. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Svédország vagy Írország, esetleg Norvégia, Finnország, Dánia (ezekben az utcaseprő és beszél angolul, Írország ugye alap:)


Amerikát nem ajánlom, NY-ban már kevesebb a fehér, a fekák meg az egész országban agresszívak, erőszakosak


Angliát se javaslom, tele van mindenféle népekkel, mindenhonnan, arabok, sárgák, fekák, nappal fehér embert nem látsz az utcán, mert ők munkában vannak, ugye...


Ausztrália is jó még.

2011. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

"tele van mindenféle népekkel, mindenhonnan, arabok, sárgák, fekák,"


És ez miért baj? Rasszista vagy?

2011. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a fekák meg az egész országban agresszívak, erőszakosak – drágám áruld már el hány amerikai nagyvárosban éltél, hogy ezt ilyen nyíltan kijelented? Szerintem fogalmad sincs miről beszélsz….


Kedves kérdező: én mindenképp európai országot javaslok. Márcsak azért is mert unión belül könnyebb vándorolni, és ha bármi gáz van, akkor végső esetben még stoppal is haza tudsz menni. Amerikából már nem ugrálsz olyan könnyen, rááadásul a munkavállalóit sem a sarkon osztogatják. London kezdésnek szerintem megfelel. Én is lehúztam ott 3 évet au-pairként és nagyon megérte. Ha másért nem is, a nyelvet nagyon jól el fogod tudni sajátítani. Good luck!


Ui: a gyik amúgy tele van amerika-usa munka kérdésekkel

2011. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2011. márc. 29. 21:12
 7/10 anonim válasza:
Biztos hogy ezt akarod? Én is elkezdtem melózni, aztán meg elmaradt a továbbtanulás, és nagyon megbántam.
2011. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a boldogság fontosabb, mint a továbbtanulás, főleg, hogyha a továbbtanulás által szerzett tudást fel sem tudod majd használni. Az élet során megtanult tapasztalatok sokkal fontosabbak és hasznosabbak, mint bármilyen iskola.
2011. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én álláspontom az, hogy nem a diplomád vagy azok száma helyez majd el az életben. Görcsösen törekszik mindenki, hogy a legjobb iskolába vegyék fel a legjobb szakra, neki legyen a legjobb munkája...stb. Az számít, hogy milyen ember vagy, hogy mi van benned! Lehet, hogy veszítek egy évet, de inkább veszítsem el és találjam meg az utam, amin tovább kell mennem, minthogy tanuljak 3-6 évig aztán azon gondolkozzak, hogy hol rontottam el? Miért nem vagyok boldog? Nem...Tudom, hogy bennem van ami kell ahhoz, hogy sikeres legyek! Kipróbálom magam, hogy milyen a világban egyedül..a családtól távol. Lesz, ami lesz! :)
2011. ápr. 3. 19:40
 10/10 anonim válasza:
hát, én annyit tudok mondani h bár én még az USA-ban nem voltam, anyám volt, és azt mondta h ha 1 fekára akár csak ránéztek 2 másodpercre már jött oda balhézni h mit nézel stb..londonban viszont éltem, és ott érdekes módon semmi ilyen nincs, az tény h 'tele van mindenféle néppel', de én pl egy balhéba se keveredtem..USA azért is necces, mert télleg oda az h munkavállalói vízum, aztán azt csak akkor kapod meg ha van munkaajánlatod meg az nagyon összetett ahhoz h oda csak úgy kimenjen az ember szerencsétpróbálni..oda hatalmas tudással szabad szerintem csak kimenni, mert hát ugye az a biztosabb, és nem 2000 kmre vagy otthontól...úgyh mindenképp Eu-n belül érdemes nézelődni
2011. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!