Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Itthoni hangtechnikusi végzett...

Itthoni hangtechnikusi végzettséggel van esély kint hangtechnikusi munkát találni?

Figyelt kérdés
19F vagyok, tavaly végeztem, idén lehúztam egy fél évet a BGF-en aztán rákellett h jöjjek, annak ellenére h anno is tanultam közgét, már annyira nem hoz lázba...ezért ott hagytam, és most hangtechnikusi képzést szeretnék elkezdeni, még nemtudom hol lenne a legérdemesebb, de semmiképp sem szeretnék itthon maradni ha végeztem. Persze tudom a legegyszerűbb az lenne ha kint elvégeznék valamit, de most épp nincs rá pár millióm..:/ Valami tipp? (ui.: nem kell lehurrogni, utánanéztem az USA-n belüli munkavállalásnak és van is ismerősöm kint aki végülis munkaadóként dolgozik, most csak a dolognak ez a része érdekelne, h mennyi esély van rá, köszii)
2011. ápr. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Idézlek:

" utánanéztem az USA-n belüli munkavállalásnak és van is ismerősöm kint aki végülis munkaadóként dolgozik, "


Miért nem kérdezed meg az ismerősödet? Ő ott él kint,és ha valaki akkor ő tudja a kérdésedre a választ.

2011. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. ő nem abban a körben mozog

2. nem azt írtam h a legjobb barátom, 1 ismerős akivel évente 1x találkozik+beszél a család:) de köszi, ezzel kisegítettél :)

2011. ápr. 4. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

" A kérdező kommentje:

1. ő nem abban a körben mozog

2. nem azt írtam h a legjobb barátom, 1 ismerős akivel évente 1x találkozik+beszél a család:) de köszi, ezzel kisegítettél :)"

1. Én sem mozgok a villanyszerelői,vízvezeték szerelői vagy programozó szakmákban mégis meg tudom mondani,hogy Angliában mennyire keresettek ezek szakmák,és hogy van -e bárkinek ilyen szakmákkal Angliában boldogulni.Bár egyik szakmában sem vagyok érdekelt,de Angliában élek,és látok,hallok dolgokat.Attól hogy valaki nem abban a körben mozog,mivel helyben van,csak van képe a dolgokról..

2. Egy olyan ismerős akivel egyszer találkozik/beszél a család! Mégis kiemelted,hogy "van is ismerősöm kint aki végülis munkaadóként dolgozik"--Akkor most mi van?? Először jössz avval,hogy van ám ismerős kint aki munkaadó(így az ember azt hinné,hogy van segítség) majd megírod,hogy végül is nem is olyan ismerős..

Szóval ugorj neki a kérdésnek újra...

2011. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha utananeztel az USA-n beluli munkavallalasnak, akkor tudod, hogy ez nem hianyszakma, igy nem lehetseges. Hulyeseg azt kerdezni, hogy mennyi az esely, mert nem mi dontunk errol. Lottozz minden evben. Az noveli az eselyedet. Ilyen hatterrel siman elmehetnel EU-s orszagba. Az USA-ba a legnehezebb a bevandorlas meg a nagyon kepzett emberek szamara is. Miert pont az USA akkor?
2011. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ugrik neki a kérdésnek még1x a f.szom, azért írtam h van kint ismerős és h utánanéztem mert nem ezeket a segítőkész válaszokat vártam volna, hogy: először nézz utána h h működik az egész, sokkal egyszerűbb máshova, amerikába nehéz kijutni, nehéz megkapni a vízumot, először kell h legyen munkaajánlatod stb...ezektől szerettem volna megkímélni magam, de köszi, ez igy szórakoztatóbb estére :) tudom, h az USA-ba a legnehezebb a bevándorlás, valahogy engem az usa fogott meg már nagyon rég, nem azért mert ee dezsir a filmekbe hogy amerika hanem mert egyszerűen az tetszik..van akinek az álma, hogy egyszer londonban élhessen valakinek meg LA..Tudom számtalan ország van ahogy angolul beszélnek, választhatnám londont is, de nekem valahogy ég és föld a kettő..azt is tudom jól, hogy nem hiányszakma a hangtechnikus, de gondoltam nem is tömegszakma..
2011. ápr. 4. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor milyen valaszt vartal? Azt mondod, hogy ismered a tenyeket. Nem rosszindulatbol irta senki, hogy nehez, hanem azert, mert tenyleg az. Mit lehet ezen kivul irni, de komolyan? Irhatjuk neked, hogy konnyu, ugyis kapsz munkat. Te ettol a hazugsagtol jobban erzed magad? Mi ertelme kerdest kiirnod, ha csak az illuziora vagy kivancsi, nem pedig a realitasra? Te kerdezted, hogy mennyi esely van, mi csak valaszoltunk. Visszavehetnel ebbol az otromba stilusbol, csunya beszedbol, mert ezt sehol sem dijazzak es csak a sajat szegenysegi bizonyitvanyodat allitod ki.
2011. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy nem hiányszakma a hangtechnikus, de gondoltam nem is tömegszakma..


A hianyszakma jol meghatarozott fogalom. Az nem szamit, hogy valami tomegszakma-e vagy sem, ha egyszer nem hianyszakma, mivel csak a hianyszakmara lehet szponzoralast szerezni. De ezt gondolom, hogy tudod, hisz azt irtad, hogy utana neztel.

2011. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) de aranyos:) tudom, hogy nem rossz indulatból írják, és ez nagyon kedves, de ugye azért írtam ezt, mert épp nem ez érdekelt, mert ezt tudom :)

Ki beszélt arról, hogy azt akarom hallani, hogy könnyű? :)))) de édes:) akkor fussunk neki megint a kérdésnek, pedig szerintem egész érthetően fogalmaztam meg: "Itthoni hangtechnikusi végzettséggel van esély kint hangtechnikusi munkát találni?" ami persze nem egyenlő a "Itthoni hangtechnikusi végzettséggel kilehet jutni az USA-ba?" sokkal inkább hasonlít a (leegyszerűsítve) "itthoni végzettséget vajon elfogadnak az usa-ban, ha valaki hangtechnikusként akarja kipróbálni magát?" . :)

Szerintem semmi otromba nem volt abban, hogy leírtam, mért amerikába vágyódom, s a többiben sem, kivéve (idézek) ,,ugrik neki a kérdésnek még1x a f.szom", amit azért írtam, mert kicsit ledegradálónak találtam a választ, miszerint ugorjak neki a kérdésnek újra..


ui.: nagyon kedves, mivel utánanéztem, ezért igen, ezt tudom, azért köszönöm :) de ugye nem írtam azt, hogy hangtechnikusi végzettséggel akarok kijutni, a kérdés nem foglalja magába, hogy hogy tervezem a kijutásom, ami akár történhet ápolóként, hisz utánanéztem...:) (majd egy esetleges szakmaváltás, mikor az ember biztosan elhelyezkedett..de már teljesen eltértünk a tárgytól, azért köszönök minden választ:)

2011. ápr. 6. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!