Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol voltatok már Amerikában?...

Hol voltatok már Amerikában? Hogy tetszett (turista-szempontból, nem az ott élés érdekel)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég jártunk Floridában Miamiban..

ott megtalálsz mindent.. :)a többi csak pénz kérdése

2011. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

èn New York-ban éltem.

túrista szemptonból kb egy hónap elég hogy mindent megnéz és szerintem szuper jó. én imádtam, maga Manhattant de az egész környéket .

Viszont ott nem élnék, egy év elég volt, habár ilyen rövid idöre bármikor vissza mennék, vagy akár pár napra is, mert szuper jó volt.

Mondom ezt hogy 10 éve voltam ott.

2011. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész USA egy nagy turista-paradicsom!

Ne tökölj tovább, hanem indulj!!

2011. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én San Francisco-ban Los Angesles-ben és Renoban jártam.

Az nem kérdés hogy turista szempontból mindhárom érdekes élmény,szóval az nem is kérdés hogy érdemes meglátogatni.

2011. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
San Franciscoban én is voltam. Salt Lake Cityt felülről láttam a repülőből. A színek a sóstó körül! Minneapolisban 1 napot töltöttem. Grand Canyon!
2011. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Floridaban, Las Vegasban es Californiaban voltam. Mindenhol tetszett mert masmilyen mint otthon, kuloneleges helyek vannak. De, vigyazni kell hogy hova mesz. Nem minden kornyek biztonsagos. Este meg foleg. A taxistol kerdeztem meg mindig hogy itt a kornyekben lehet-e setalni es mit lehet latni es ok mindig megmondjak hogy hol nem szabad setalni egyedul. Turista csoporttal konnyu, ok elinteznek mindent. Egyedul is lehet de sokat kell nyomozni.
2011. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is Kaliforniában voltam. Isteni hely, legszívesebben áttenném oda az egész családomat!
2011. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
New Yorkban voltam 3 hónapot 2 évvel ezelőtt nyáron és isteni volt :) ha megteheted mindenképp menj el egyszer és fedezd fel a várost, mert van mit ;)
2011. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Olympia,ide költöztem ki 10 éve(18 évesen) 1 évre rá megismerkedtem egy sráccal (azóta a férjem :) ) 3 évre rá Millstadt költöztünk ez Saint Louis-tól fél órányira van kocsival.IMÁDOM
2012. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!