Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Turista/látogató vízumot hány...

Turista/látogató vízumot hány évet betöltött személy kérvényezheti? Mennyi a minimum korhatár?

Figyelt kérdés
18 év alatt kérhetek látogató vízumot és utazhatok egyedül ha megvan a pénz és eleget tettem a feltételeknek?
2011. márc. 5. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak max. 3 hónapra mész, nem is kell vízum; hanem csak egy beutazási engedély kell, amit az interneten egy pár kérdéses kérdéssor kitöltése után megkaphatsz, és sokkal olcsóbb is mint egy vízum.

3-6 Hónapos tartózkodás esetén már kell a turista vízum.


Igen utazhatsz egyedül, gondolom van kint ismerősöd vagy valamilyen csereprogram/nyelvtanulási/kulturális programban veszel részt. Egy meghívólevél a kinti ismerőstől vagy igazolás a programról nem árt!


Én kétszer voltam kint, egyszer 15 és egyszer 16 évesen. 1 és 1.5 hónapra. Semmi gond nem volt, életre szóló élmény.

2011. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!