Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyedül megérné kiutazni?

Egyedül megérné kiutazni?

Figyelt kérdés

A "jövőben" kiutaznék egyedül New Yorkba...

Talán 2 hétre. Hol szálljak meg? Felsőfokú nyelvvizsga kötelező vagy elég középfokú?

Egyedül megérné-e, hogy kiutazzak?

Köszönöm.: )


2011. máj. 2. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha turistaként akarsz 2 hétre menni ,akkor nem kell nyelv vizsga,akár nyelvtudás nélkül is kimehetsz..Hiszen nem dolgozni akarsz.

Igen,egyedül is érdemes kiutazni turistaként,mert bőven van mit nézni..A szállodában nem tudok segíteni..én rokonoknál szálltam meg anno annak idején Amikor turistaként kiutaztam-

2011. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
turistaként miért kéne nyelvvizsga??? ha egy szót sem tudnál akkor is mehetnél :)és ha szeretsz egyedül utazni akkor persze menj.
2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pl. azért mondtam a nyelvvizsgát, mert nincs senki ismerősöm akinél szálljak, így mondjuk ha hotelben szeretnék megszállni, vagy beugrok egy boltba vagy taxizok egyet fontos a tudás (gondolom én)...:)) :DD
2011. máj. 2. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyelvtudas fontos, de ahhoz nem kell papir!


Itt talalsz olcso szallodakat: new-york.hotelscheap.org/


Szerintem is megeri egyedul utazni. Igy legalabb a magad ura vagy, azt nezel meg amit akarsz, akkor amikor akarod es nem kell mashoz igazodni.

2011. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdező!! én is tervezek new yorkk-i utat 1 éven belül, egyelőre egyedül, írj nekem e-mailt, levelezhetünk, aztán ki tudja... :) lilabuborek@gmail.com

19/L.

2011. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!