Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai szállodai szezonmunká...

Amerikai szállodai szezonmunkára van lehetőség magyaroknak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a magyaroknak is lehet menni szezonális munkákra!Bár néztem az interneten elég sok helyen,de nem sok infót találtam róla.Múltkor ide valaki bellinkelte,de azóta már törölték a kérdést!Tud ezekről a munkákról valaki valamit?Vagy hogy hol lehetne utánna járni?
2011. máj. 3. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy ilyesmivel is foglalkozó cég, ha jól emlékszem csak diákokkal foglalkoznak.

De sajnos elég költséges, mert asszem a kiutat pl neked kell fizetni, meg ha mégse csinálod végig, akkor buksz rajta rendesen.

De ha nem ragaszkodsz a szállodákhoz, akkor CCUSA, de az is diákoknak van

2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet, de szerintem nem éri meg.

gondolj bele pl egy repülőjegy mennyibe kerül és még a többiről nem is beszéltünk (vizum pl)

2011. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha gyorsan pénztkeresni akarsz, s nem illegálisan amerikában felejteni magad, inkább menj Angliába, Írországba, ott alapból jogod van dolgozni plusz nemcsak szezonálisan, olcsóbb a repcsi, többé-kevésbé ugyanazt a nyelvet beszélik, nem kell átvergődnöd magad annyi bürokratikus marhaságon, szóval, miért éppen Amerika?
2011. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval, miért éppen Amerika?


Mi az hogy miért?:)Mert oda szeretnék eljutni,érdekel hogy hogyan élnek ott az emberek és gyerek korom óta oda szeretnék eljutni!Miért menjek a szmogos,ködös,esős angliában ha nem érdekel ami ott van?Amerika vonz,ennyire egyszerü!Birom az ilyen kérdéseket...

Ennyi erővel azt is lehetne kérdezni hogy miért pont anglia?Csak azért mert egyszerübb kijutni oda??Csak azért nem fogok oda menni mert egyszerübb,de ha nem tetszik akkor teljessen felesleges oda menni.Az ember oda menjen ami neki szimpatikus és eltudja képzelni az életét!

2011. máj. 7. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A magam részéről teljesen egyet értek a kérdezővel!!


A fiam (20évesen) dolgozott kint pár hónapot az építőiparban.

Annyi pénzt hozott haza, hogy legalább egy évig még kitartott! (A sok hazahozott elektronikus kütyüről már nem is beszélve!)


Sajnos már nincsen meg a kinti kapcsolat.

Azt javaslom, hogy innen keressél munkát és csak a biztosra menjél ki!

Ha meg már ott vagy, tudsz nézni jobbat.

Sok sikert.

2011. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!