Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért ilyen idióták az emberek?

Miért ilyen idióták az emberek?

Figyelt kérdés

Rengeteg hozzászólást olvastam itt az Észak-Amerika kategóriában, és meglep, hogy mennyien fikázzák az USA-t. Jó nyilván valakinek nem az a szíve vágya hogy oda eljusson, de itt a legtöbben azok papolnak róla, hogy mien sz_r hely, akik még életükben nem voltak ott, félinformációkból írogatják a hülyeségeket, holott igazából fogalmuk sincs semmiről Amerikával kapcsolatban.

szánalmas....


2011. máj. 23. 08:03
 1/8 anonim válasza:
53%
Irígyek, és nem akarják hogy odamenjen más is, nekik itt kell rohadniuk :S
2011. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért lennék idióta, ha nekem Európa sokkal jobban tetszik,vagy ha szívesebben megyek mondjuk Ibizára, mint Amerikába? Azért lennék idióta, mert nem úgy gondolkodom, mint te? Ha már itt tartunk, írj már légyszíves Magyarország legszebb helyeiről pár mondatot, és hasonlítsd össze Amerikával, és majd mi pontozunk, mennyire vagy idióta! De ahogy elnézem, hogy mennyien válaszoltak a kérdésedre, valszínűleg figyelmen kívül hagytak, mert elég gyerekes a fogalmazásod, eléggé butuska vagy!
2011. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
10:20 Te vagy elég butuska, mert még a kérdést sem érted. A kérdező nem azt mondta, hogy az USA jobb hely, mint a te hőn szerett Európád, hanem hogy minek pattognak olyanok (pl. te), akik alig tudnak vmit az USÁ-ról, nem is akarnak odamenni, de azért osztják az észt, hogy senki se menjen oda. Valószínűleg irigyek, hogy van, akinek megadatik ez a lehetőség és nem fél belevágni.
2011. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Mint pl én? Azért írtam a kérdésre választ, mert voltam már kint, és tényleg nem tetszik! Azért háborodtam fel, hogy ezért idiótának vagyok minősítve.


"Félinformációkból írogatják a hülyeségeket, holott igazából fogalmuk sincs semmiről Amerikával kapcsolatban.

szánalmas...." A kérdező honnan is tudja, hogy ténylegesen azok mondanak negativ véleményt, akik nem voltak kint? Lehet Ő érti félre! Ez nem irigység!! Én spec arra vagyok irigy, aki Oroszországban járt már! :P De velük tök jól elbeszélgetek, mert érdekel, irigységem nem ilyen primitiv módon közölném, hogy lefikázom (ahogy a kérdező írta) ami másnak nagy álma, vagy esetleg megvalósult álma!

2011. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára. Nem értem mi a problémád azzal ahogyan megfogalmaztam, az nem az én hibám hogy nem olvastad el 2x, és félreértetted. Nem azért nevezem idiótáknak őket, mert nem szeretik amerikát, hanem mert itt olyanok mondják hogy szar hely, akik életükben nem jártak ott(akinek nem inge...), teszem azt, látnak egy filmet egy gettóról, és akkor most, ''hú amerika 1 szar hely, a sok nigger miatt'' <- ez csak 1 példa, és nem, nem vagyok rasszista.
2011. máj. 23. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
70%-os: semmi gond nincs azzal, ha valaki nem akar az USA-ban elni. Azzal van a gond, amikor valaki hangoztatja, hogy milyen rossz hely, mikor meg nem is volt itt. Hogy lehet osszehasonlitani mondjuk Europat meg az USA-t, ha nem jartal meg valamelyikben? Csak azt ne mondd, hogy filmek alapjan. Minek irsz az Eszak-Amerika - Utazas temakorbe, ha csak fikazni tudod? Nyilvan aki utazni akar, az nem a fikazasra kivancsi...
2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16:22 - ment a zöld pipa!
2011. máj. 23. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a kérdésedre a válasz egyszerű: mert az ember ilyen.

Tisztelet a kivételnek, de sajnos az emberben fut egy hibás program, ami ilyen idiótává teszi.

Nemcsak usa témakörben. Én sok egyéb kérdéssel találkoztam, ahol hozzá nem értők válaszoltak kérdésekre igen csúnya hangnemben, és legtöbbször kiderült nem is volt kapcsolatuk hasonló esettel, igy nem tapasztalatból, hanem csupán véleményből eredt a válaszuk.

Az ember szereti ha mindenről van véleménye, és szereti azt hangoztatni.

Ha valaki valamihez nem ért (valahol nem járt), akkor nem tud róla érdemben nyilatkozni, ennek ellenére sokakat ez nem zavar és osztják az észt anélkül, hogy lenne bármi kézzel fogható gyakorlati tudásuk-tapasztalatuk a dologról.

Aki már járt itt és leírja, hogy neki nem tettszik, annak ez szive joga. Ha valaki viszont csak filmen látta az usát, az inkabb keressen másik kérdést, amire válaszolhat.


Ráadásul az usa egy qrva nagy ország. Magyarországról sem lehet átfogó véleményt hozni, hisz nem jártunk mindenhol. Egy-két usa állam ismerése még egyáltalán nem alap egy összefüggő vélemény kialakítására az egész országgal kapcsolatban.

2011. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!