Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York, Bronx-i része...

New York, Bronx-i része tényleg olyan veszélyes mint mondják?

Figyelt kérdés
v úgyhalottam h Brooklyn egyes részein is? melyek a legveszélyesebbek?köszi
2011. máj. 29. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Már közel sem veszélyes annyira, mint régebben volt. Nappal biztonságos, bár azért figyelni kell, éjszaka pedig ne járj arra. Bár én jártam arra éjjel, mégsem lett semmi bajom.
2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Bronx már nem olyan veszélyes mint régen. A városészen belül is vannak normális környékek. Ami rosszab hírű az south Bronx. Oda este semmiképp se menj lehetőleg nappal is kerüld el bár valószínű nappal nem lenne semmi bajod de ha nem szükséges akkor inkább ne menj oda. Brooklyn egy jó városrésznek mondható de olyan nagy ,hogy ott is vannak rosszab résszek mint pl: bushwick vagy bed stuy.(bedford stuyvesant) Ezeket a részeket este szintén kerüld el.

Queens hez nem értek de ott is és mint mindenhol máshol NY ban vannak veszélyesebb részek. Bár nem azt mondom ,hogy NY teljesen biztonságos de tényleg sokat változott a 70-es évek óta.

2011. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem veszélyesek már rég. persze ha nő vagy akk este nem tanácsos egyedül mászkálni. de nappal nincs probléma. amúgy is lehet látni h merre mehetsz meg merre nem ha szétnézel 1 kcisit a házak állapotán ienek
2011. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!