Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi is kell pontosan egy...

Mi is kell pontosan egy vízumhoz? (Kanadába)

Figyelt kérdés

Az első kérdésem mindjárt: A vízumot itthon kell igényelni vagy kint? (Nagyon tájékozatlan vagyok, még csak informálódok.) Mi kell hozzá pontosan? Útlevél gondolom. Valahol olvastam, hogy bankszámla szám is. Azzal jelenleg még nem rendelkezem, de ha kell akkor igen. Egyéb információkat szeretnék még kérni.

U.i.: Tudom, hogy 3 hónapig vízummentsesség van, de azzal munkát nem lehet vállalni. (azt hiszem)


2011. jún. 20. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:
*6 hónap, bocs, elnéztem vmit.
2011. jún. 20. 20:46
 2/2 anonim válasza:

1: Vízumot még itthon kell igényelni és ha megkapod akkor mehetsz csak ki.

2: Bankszámla szám nem kell,mert minek? :S Ott kint fogsz majd úgyis egy másik bankot keresni,mert gondolom nem fogsz minden hülye papírok miatt állandóan hazautazni.

3: Ha végleg akarsz maradni akkor büntetlen előélet kell.De akkor is ha csak munkavállalóival 2-3 évre akarsz kimenni.De keres rá a google-ban.Na jó megkeresem neked.


Itt van a Budapesti nagykövetségük:



[link]

2012. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!