Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi az Aupairkedés és tudtok...

Mi az Aupairkedés és tudtok olyan cégeket amelyek Urakat foglalkoztat Aupairnek?

Figyelt kérdés

-Kik mehetnek Aupairnek(csak hölgyek vagy férfiak is)?

-Milyen papírok kellenek hogy Aupair legyél?

-Azt hallottam hogy kell valamennyi összeget fizetned. Menyi ez az összeg?



A válaszokat Köszönöm!


2011. jún. 25. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Mibõl áll az au pair munka?

Ügynökségünk csak a hagyományos, nyelvtanulás céljából létezõ au pair munka közvetitétésével foglalkozik, ami a következõkbõl áll:


Heti 25 óra gyermekfelügyelet és házimunka és esti babysitting heti 2 alkalommal.


Ennek fejében a család biztosit:


szállást-külön hálószoba-teljes ellátással

£65 heti zsebpénzt

heti 2 teljes nap szabadnapot

évente legalább 2 hét fizetett szabadságot


KI LEHET AU PAIR?


Független (gyermektelen és nem házas), 18 és 30 év közötti, és egy erõs alapfokú (saját megitélésed szerinti) angol nyelvtudással rendelkezõ fiatalok. Fiú jelentkezõinket kérnénk, hogy jelentkezés elõtt egy e-mailben kérdezzenek rá, hogy éppen akkor érdemes-e, mivel sajnos fiút sokkal kevesebb család keres, mint lány au pairt. Jogositvány nem szükséges.

2011. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Fiúkat is keresnek, de lányoknak több lehetőség.

2011. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában 30 éves korig lehet menni!
2011. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogosítvány az tuti kell!
2011. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jogositvány nem kell mindenhova,és vannak olyan családok akik kifejezetten fiút keresnek,mint pl engem is 2 éve

nagyon jó volt,ajánlom mindenkinek

2011. jún. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

03:38 Köszi szépen!


Ha meg szabad kérdeznem! te hol voltál Aupair?

2011. jún. 26. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz az aupair-word.com on, az ingyen van. Ha közvetítőn keresztül mész, akkor sem kell fizetni, viszont csomó papírt be kell szerezni. Referencia levél, Dear Family letter, orvosi igazolás, erkölcsi. Én most megyek Svájcba, de nem közvetítőn keresztül hanem hírdetés alapján találtam a host family-t.
2011. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ingyenes au pair oldalakon találtam jobbnál jobb családokat. Nem egyszerű, de fiú is találhat szerintem. Láttam olyat, ahova kifejezetten fiút keresnek, vagy úgy írták a bemutatkozást, hogy olyan fiút/lányt keresnek, aki.....

Meg kell tudnod magyarázni, hogy miért szeretnél au pair lenni, kell egy jó bemutatkozás és kb ennyi. Szeretik ha az embernek van tapasztalata, illetve sokszor annak igazolását is kérik, de ez sem feltétel minden családnál.

Vannak még egyéni igények, ezek családonként változnak, valahol kérnek jogosítványt, valahol annyit kérnek hogy tudj úszni, vagy biciklizni, valahol azt kérik tudj japánul beszélni, vagy valami abszolút lehetetlen dolgot, ami kizár 1020 jelentkezőből 1017-et! :)


Amennyiben ilyen oldalon regisztrálsz, ott fel is hívják rá a figyelmedet, hogy semmilyen előre utalás, tagdíjfizetés nincs és ha erre felhívná valaki a figyelmedet, akkor se fizess senkinek semmit! A családoknak kell fizetni azért, hogy felkerüljenek és elérhetővé váljanak az adataik, fel tudd venni velük a kapcsolatot, ha úgy alakul.

Közvetítő cégeknél előfordulhat hogy kell valamennyi közvetítési díjat fizetni, ez nem tudom hogy van.

2011. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!