Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most akkor Kanadába kell...

Most akkor Kanadába kell vízum, vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tudom hogy 2008.03.01-től eltörölték a vízumot Can-Hun között, de azt hallottam hogy vissza hozták (vagy csak akarják) a sok roma kitelepülő miatt, Most mi az igazság?


2011. júl. 13. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kanadába fél évnél hosszabb tartózkodás esetén kell vízum, illetve ha nem turistaként mész ki. Igen a sok betelepülő miatt szigorítottak, de ez abban is megnyilvánul, hogy a repülőtéren ( Kanadában) hosszasan kifaggatnak miért jöttél, kihez jöttél, meddig maradsz, van e munkád itthon, van e repülőjegyed haza van e családod, gyereked stb... elég félelmetes, legalábbis nekem az volt. Olyan érzés mintha bűnöző lennék. És féltem, mert rengeteg embert nem engedtek be az országba, és visszareptették őket, amúgy főként romákat, akik egy két szatyorral érkeztek, nem tudtak angolul stb.
2011. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM KELL VÍZUM! A határon való kérdezősködéstől sem kell tartani!
2011. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..


Első: uh... ijesztően hangzik.. de meglátjuk velem mi lesz.. :D

2011. júl. 16. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!