Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ez most, hogy van? (Bővebben...

Ez most, hogy van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Master Card bankkártyám van,kint utaltathatom erre a fizetésem?Ha haza jövök itthon át kell váltatnom felvétel előtt a bankban Ft-ra?Volt már hasonló helyzetben valaki?Vagy menjek be a bankba,és kérdezzem meg!Nem akarok magamnál tartani annyi készpénzt,ezért gondoltam,hogy kártyán tárolom!

""Az tényleg igaz,hogy kint a munkáltató rá tud nézni a számládra,hogy mennyi pénz van rajta?""Lehet téves információ,valaki esetleg hallott már ilyet?Mert ugye Magyarországon ilyen nincs!


2011. szept. 30. 15:45
 1/4 anonim válasza:
érdemes több számlát tartani, kintit is, itthonit is, itthon valuta- és forintszámlát is. a kintire tudják utalni a pénzt, te meg átutalhatod az itthonira. felvétel előtt nem kell külön váltani, itthon az aktuális középárfolyamon tudod felvenni. de kinti kártyával is tudsz fizetni a legtöbb helyen (főleg ha dombornyomott), szóval a valutaszámla nem esszenciális, de egy kinti számla mindenképpen kelleni szokott. ha biztosra akarsz menni, kérdezz utána a banknál!
2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen!Mindenesetre azért megkérdezem,de több mint valószínű akkor az lesz,amit Te ajánlottál!Nyitok kint is egy számlát az a biztos!
2011. szept. 30. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha külföldön dolgozol,akkor nyiss ott egy új bankszámlaszámot amire mehet a fizetésed.(ingyenes)


"""Az tényleg igaz,hogy kint a munkáltató rá tud nézni a számládra,hogy mennyi pénz van rajta?""


Nem tudom hol hallottad ez a hülyeséget de ez nem igaz.A munkáltatónak sehol a világon nincs joga belenézni a te számláidba.Ő csak a bankszámlaszámodra küldi a fizetésedet,és ennyi.

Azt hogy mennyi pénz van rajta,csak te tudhatod.

2011. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik allamban vagy, de en a Wells Fargot vagy a Bank of Americat tudom ajanlani. Ha automatikusan utaljak a fizudat a szamladra, akkor ezeknel a bankoknal nincs szamlavezetesi koltseg. Plus kapsz egy helyes itteni kartyat (valszeg Visa) es nem lesz gond. Nekem van CIB dollar alapu kartyam amire Bp-en raktak penzt en meg itt elvasaroltam, de nem mindenhol fogadtak el a kartyat (dombornyomott Visa).

Nemcsak Mo-n, itt sincs olyan, hogy a munkaltato ra tudna nezni a szamladra. Teves info!

2011. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!