Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ohio Columbus vs. Georgia...

Ohio Columbus vs. Georgia Columbus vs. Texas Austin?

Figyelt kérdés
Melyik a szebb hely, hol keresnek többet, melyik hely alkalmasabb családalapításra?
2011. júl. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A jelenlegi torz bevándorlási rendszer miatt, munkavállalási vízumra nagyon kevés az esély! Reálisan zöldkártyához jutni zöldkártyalottó útján, illetve házasság által lehet!


Amúgy pedig én Austin, TX ajánlom.

2011. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem házasság lesz, de csakis szerelemből! Amúgy építész mérnódknek fogok tanulni.
2011. júl. 13. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Sok sikert!
2011. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Austin, TX minden listan a legfejlodokepesebb, legjobb varoskent van nyilvantartva. En eleg kozel lakom hozza, tenyleg sok jo hely van ott es az emberek kedvesek, de szerintem mas varosok is vannak olyan jok, szoval nem ertem a hype-ot korulotte. Allitolag nagyon konnyu ott munkat talalni. A kozlekedes viszont borzaszto, a vezetok is nagyon rosszak. Szoval jol gondold meg. Akkor tetszik neked, ha szereted a meleget. Sokan azert koltoznek ide, mert felnottek valami nagyon havas-esos helyen, aztan 1 evszakra vagynak. Mar sok honapja nem volt eso felenk, 40 fok felett van a homerseklet es nem hul le ejszakara sem. Persze legkondi mindenhol van, igy tul lehet elni es sok a strand, uszoda. Elektromossag olcso, szoval nem gaz, ha mindig megy a legkondi. Nem lesz hatalmas szamlad.


Georgia kornyeken is eltem, bar Columbusban nem jartam. Ott az ido mas jellegu, nagyon paras nyaron, mint egy szaunaban, nem pedig szarazabb. Nekem az a kornyek megis jobban tetszik, mert az emberek mentalitasa mas es kevesbe zsufoltak az utak is, mint Texasban. Texasban minden nagyobb, nem igazan szeretem az itteni kozlekedest sem. Texas olyan, mint egy kulon orszag.


Ohioban nem voltam meg, de elnek ott rokonaim. Nekem eleg unalmas helynek hangzik, az ido sem a legjobb.


Miert csak ez a 3 varos opcio?


Texasban nagyon olcsok a hazak, sok ado alacsonyabb, mint mashol, kiveve a termekeken, amiket a boltban veszel, mert az az ado valamivel magasabb az atlagnal. Texasban a fizetesek alacsonyabbak is, de eleve kevesebbet koltesz, szoval kb. egalban van. Texasszal az a gond, hogy utazol x orat es meg mindig Texasban vagy. A nagy varosok nagyon jok, de azokon kivul egyaltalan nem. San Antoniot is ajanlanam, ha Texasban gondolkodsz. Ott rengeteg latnivalo van. Austintol kb. 1,5 orara van. Austinnak nagyon jo egyetemei vannak. Texas olyan, hogy vagy bejon neked vagy nem. Van, aki imadja, van, aki utalja. Addig nem tudod, amig nem eltel itt. En laktam mar jobb helyeken, szoval varom, hogy mashova koltozzunk.

2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm előző! Szerintem nem TX lesz a nyerő, nem bírom az ekkora meleget, legfeljebb egyetemre járnék oda.
2011. júl. 13. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, az idojaras nem mindegy hosszutavon. Es milyen idot szeretsz? Nagyon szep allam es jo iskolak vannak Coloradoban peldaul. Sokan eszre sem veszik azt az allamot, pedig nagyon jo hely, nem olyan, mint a legtobb kozepnyugati allam. Ami meg nagyon jo szerintem ido szempontjabol az Kalifornia (gyonyoru allam), de az meg nagyon draga, sokaknak megfizethetetlen. A keleti part is jo, sok helyre tudsz ellatogatni egyszeruen es gyorsan egyik varosbol a masikba. Nagyon szerettem ott elni.
2011. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!